Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért engem küldenek el, ha...

Miért engem küldenek el, ha az ő kutyája az agresszív?

Figyelt kérdés

Állatorvosvoshoz vittem a macskám, előtte már telefonon meg volt beszélve az időpont. Ahogy beléptem a rendelőbe, a várobán már ott volt egy kutyás gazdi, és a kutya nagyon el kezdett ugatni a macskámra, közben a gazdája próbálta pórázzal tartani, és rámkiabált, hogy "Nem látod, hogy megőrül macskától?! Menj már ki vele!" Közben az asszisztensnő némán végignézte az egész jelenetet, és nem szólt közbe.

Persze kijöttem azonnal a macskával, mert nem akartam balhét, meg a macskát sem stresszelni. Az egész jelenetet kb 5 másodpercig tartott, azán kijöttem és hazajöttünk.



tegnapelőtt 20:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
20: elkerülte a figyelmedet az az apróság, hogy időpontra ment. Ha nem így lenne, igazad lenne, ebben az esetben viszont nem kizárt, hogy ő a következő.
tegnap 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

21, "Közben az asszisztensnő némán végignézte az egész jelenetet"


Jelzem, hogy itt vagyok, időpontra jöttem a Mucikával, szóljon kérem, ha én következem, itt leszek az ajtóban. És kimegyek.

Ha előttem mégis behívja a vad kutyásat, ugyanúgy vissza tudok menni a váróba ücsörögni.

ma 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!