Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért engem küldenek el, ha...

Miért engem küldenek el, ha az ő kutyája az agresszív?

Figyelt kérdés

Állatorvosvoshoz vittem a macskám, előtte már telefonon meg volt beszélve az időpont. Ahogy beléptem a rendelőbe, a várobán már ott volt egy kutyás gazdi, és a kutya nagyon el kezdett ugatni a macskámra, közben a gazdája próbálta pórázzal tartani, és rámkiabált, hogy "Nem látod, hogy megőrül macskától?! Menj már ki vele!" Közben az asszisztensnő némán végignézte az egész jelenetet, és nem szólt közbe.

Persze kijöttem azonnal a macskával, mert nem akartam balhét, meg a macskát sem stresszelni. Az egész jelenetet kb 5 másodpercig tartott, azán kijöttem és hazajöttünk.



tegnapelőtt 20:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%
Azért mert az agressziv dilis kutyának agressziv dilis a gazdája. Az aszisztens gondolhatta, ha csend van akkor megoldodott a dolog.
tegnapelőtt 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk macskával be se megyek, ha látom, hogy kutya van bent, megállok az ajtóban/előtérben, és ha behívta a doki a kutyásat, majd akkor bemegyek a váróba. Mindenkinek a jól felfogott érdeke, hogy ne legyenek egy helyiségben. Ezen kár volt így behisztizni.
tegnapelőtt 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
37%

#12:

Mondjuk én meg megnevelem a kutyámat annyira, hogy ne kezdjen el fűre fára bedilizve ugatni, és nem leszek akkora büdös gyökér, hogy leüvöltök egy macskatulajt az állatorvosi váróban, hogy #takaroggyámáamacskáddalkifele.

tegnap 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nekem kutyám van, 8 év alatt egyszer sem ütöttem meg nevelés céljából. Sok embernél a megnevelés annyit takar, addig üti amíg megtanulja, mit nem szabad. Szóval, ha egy kutya/macska neveletlen, az csak is kizárólag a gazdája miatt van!

Ha rászólók a kutyámra akkor abba hagyja amit csinál, és szót fogad.

30 kg magyar vizsla, a fajta társaihoz képest sokkal szebb kutya, mindenki szerint is. Én pedig azon szoktam kiakadni, mikor szólók ne simogassák, és simogatják továbbra is, mert szép, csillog a bundája és olyan puha mint egy baba kutyának. Közben meg teljesen kitágultak a kutya pupillái, látom rajta sík ideg. Szinte minden alkalommal van egy idióta értetlen, és már sokszor előfordult, hogy az utolsó pillanatban sikerült kezemet a szájba berakni, hogy ne az idiótát harapja meg. Eddig 1x látszottak meg a fogai a kezemen. Engem nem akar bántani, hamar kapcsol. Aztán ezek után sokszor még mindig van olyan aki simogatni akarja... Pedig mindig úgy helyezkedek, hogy ne legyen mellettem senki.

tegnap 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

14+

Ha félre érhető lenne, senkit nem bánt, az idegeneket sem, ezért nem kell rá szájkosár. De idegennek nem engedi, hogy hozzá érjen és támad. Ha nem ér hozzá senki akkor simán nyugis elücsörög közvetlenül egy idegen mellett is.

tegnap 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ilyenkor szajkosarat hasznalunk 14-es, hogy meg veletlenul se tortenhessen baj, ha ennyire ellenseges.

En ertem, hogy sok idiota nem erti, bar en ilyenkor eleg erosen a kutya es az ember koze beallok es mondom; hogy nem🤷‍♀️

Esely sincs a simogatasra.


De ha te ezt nem tudod megcsinalni, akkor biza szajkosar, mert teged vesznek elo, ha baj tortenik.

tegnap 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Atyaisten de kis nyominger vagy. Ezért hazamenni... Az élet más területein is ilyen életképtelen vagy? Ő volt előbb bent a váróban, semmi baj nincs azzal, hogy neked kint kellett volna várakoznod.
tegnap 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező, nagyon töketlen vagy, simán meg kellett volna mondani neki, hogy időpontra jöttem, menj ki te a kutyáddal, ha nem bírsz vele. Egy 50 kilós nő vagyok, de simán helyrerakok egy ilyen tuskót. Te meg behúzod füled-farkad, megsértődsz, elmész, aztán hőbörögsz a neten :D

Viszont azzal egyetértek, hogy ne annak kelljen már kimennie, aki normálisan csendben képes várakozni a többi állat mellett, menjen az, aki nem nevelte meg az állatát.

tegnap 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

16!


"Pedig mindig úgy helyezkedek, hogy ne legyen mellettem senki."

Ha a sarokba állok be, a lehető legtávolabb mindenkitől, akkor is odajönnek hozzá, hiába mondom nekik... Volt, hogy az asszisztens is rászolt már az öregasszonyra! 8 éve ugyan oda hordom, ismerik, ha meglátja az asszisztenst, vizslásan körbe ugrálja örömébe, puszit akar adni neki, a dokit is szereti. Ez a része megtévesztő lehet az idegenekre nézve, de ezért szólok emiatt egyértelműen.

tegnap 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#18

De, igenis annak kell kimennie, "aki normálisan csendben képes várakozni a többi állat mellett", mert az jött később. Ha a másik megy ki, akkor honnan tudja, hogy mikor kerül sorra? Te tudhatod, hogy mikor kerülsz sorra, onnan, hogy látod, hogy ő kijött. És nyilván csak azután mehetsz be, hogy ő már végzett.

tegnap 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!