Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az "állatvédők" miért ennyire...

Az "állatvédők" miért ennyire agresszívek?

Figyelt kérdés

Láttam pár napja egy kérdést, hogy valakinek van egy zebra pintye és kérdezte a népet, hogy miért hangoskodik a madara nagyon. És egyből szinte mindenki elkezdte szidni őt, hogy vigye vissza a csőrösét az állatkereskedőhöz és mondjon le róla.


Pedig nem kínozta a madarát az írása alapján, kifejezetten úgy tűnt, hogy segítséget keres és szeretne az állatnak jót tenni. Máskülönben minek kérdezett volna?


2022. jan. 29. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Itt anonim tudják osztani az észt, ezért sokkal hevesebben nyilvánulnak meg. A "való életben" kevésbé véresszájúak (persze van kivétel).
2022. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
mert buták
2022. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

igen, ide már valóban elég sok frusztrált, való világban elnyomott ember jön beszólogatni, ez tény.

Viszont nekem az a tapasztalatom, hogy eleve a frusztráltabb, antiszociálisabb emberekből lesznek nagy állatvedők. Mondjuk az állatmenhelyen dolgozók között sem sok olyat láttam, aki ne lett volna kicsit hibbant.

2022. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Az állatokkal nem agresszívek, csak az emberekkel. Épp ezért állatvédők, és nem embervédők.
2022. jan. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Mert nyomorékok. Macskás kategóriában is ha valaki segítséget kér, csak bunkóznak. A "mé ilyenn cukkikk a cillák" jellegű agyhalott kérdésekre tudnak normálisan válaszolni, mert az az ő szintjükön van.
2022. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztam már itt olyannal aki facebookon egy díszmadaras csoportot vezet (még a monogramja is benne van a csoport nevében xD), oda csak képeket posztolgat hogy "jaaj milyen szééép". Itt meg egyszer valaki kérdezett valamit a kanárik gondozásáról, amikor fiókát nevelnek, és habzó szájjal neki ugrott hogy miért tart egy ilyen ember egyáltalán állatot meg ilyenek :D

Írtam neki, hogy mi lenne, ha inkább segítene, hát most mit csináljon szerencsétlen, tegye vissza őket a tojásba?

Erre privátban kifakadt nekem hogy nincs jobb dolgom mint ők b*szogatni, meg biztos kicsi a pélóm és ezért cseszegetek szegély, védtelen nőket. (A felhasználó neve alapján jöttem rá ki is ő.)

Szóval ja, vannak nagyon durva emberek.


Én se vallom azt, hogy bárki tartson bármilyen állatot, de ha már "belekeverte" magát, akkor inkább segítsünk neki, mint hogy elküldjük az anyjába.

2022. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"hát most mit csináljon szerencsétlen, tegye vissza őket a tojásba?"

XDDDDDDDDDD Hát ez nagyon jó <3 XDD


"igen, ide már valóban elég sok frusztrált, való világban elnyomott ember jön beszólogatni, ez tény."

Igen, valóban. Ezzel rávilágítottál a valóságra. Erre én nem gondoltam, de valóban ez a legracionálisabb válasz.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2022. jan. 29. 20:51
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Mert nem az állatszeretet miatt állatvédők, hanem emberutálatból
2022. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Az utolsó megmondta a tutit, úgy értem, a legjobb szavakat használva, egy éve próbáltam ezt kifejezni, amikor szóba került a téma.
2022. febr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Inkább ember utállók és nem állatvédők
2022. febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!