Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Na, ha sokak szerint itt, az...

Na, ha sokak szerint itt, az állatorvos nem ért az állathoz, akkor ők mik?

Figyelt kérdés

Szakemberek? Csalók? Istenek?


https://www.youtube.com/results?search_query=animal+chiropra..


ÁLLAT CSONTKOVÁCS!!!



szept. 9. 13:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 Igen. Nem onnan, hogy minden egyes állatorvos, állatvédő szervezet (kapcsolatban voltam nem eggyel) és tájékozott állatbarát ezt szajkózza. Nem, csak az tudhat erről, akinek ez a szakmája.
szept. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
kérdező a nyolcadiknak igaza van. Nekem az édesapám állatorvos, nagyüzemi tehenekre (húsmarhák, tejelő tehenek, tenyészbikák stb), disznókra, csirkékre van specializálódva. Elvállal még kutyát és macskát is. De valószínüleg nem ivartalanítana nyulat, mert az egy kisállatnál (főleg a nyusziknál) ez viszonylag bonyolultabb.
szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az állatorvos az állatok egészségügyi részéhez ért és azon belül is specializálódhat, így egy adott területhez még jobban érthet. Az viszont már nem biztos, hogy a küllemben, a különböző fajták meghatározásában is otthonosan mozog, ahogy a kiképzéshez, (nem fizikai jellegű problémák) rehabilitációjához sem mindig értenek - kivéve persze, ha tápanyaghiány vagy hasonló a baj, inkább arra gondoltam, hogy nem ő fogja megoldani neked, hogy a kutyád sétakor őrjöng a többi kutyára-.
szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!