Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az állatorvosi...

Mit tegyek ha az állatorvosi zsarol és bosszúból feljelent?

Figyelt kérdés

Van 5 kiskutyám akik folyton betegek mert sajnos szaporitótól vannak.


Egy nagyvállalkozó ismerősöm aki nagyon rendes fizeti a kezelésület.


Illetve több haszonállatom is, és egy lovam.

A haszonállatok miatt a bunkó szomszéd rendszeresen feljelentést tett tehát többször volt nálam a hatosági állatorvos és a jegyző azt mondták szépek ápoltak csak mindig azért beirtak valami baromságot hogy sok a szemét a telken(sajnos erről nem tehetek mert a telek másik fele osztatlan közös tulajdon vagy nem megfelelő helyen van az etető ilyenek.


Tehát a kutyás állatorvos utál engem már többször mondtam az ismerősnek menjünk máshoz de hogy ez milyen profi...

Aztán a múltkor kiborult a bili mert összevitatkoztam vele ugyan is az egyik kutyámat kitalálta hogy el kéne altatni egy piti dolog miatt.


Ezt beírtam a helyi csoportba kommentbe mert pont valaki állatorvost keresett, hogy őt nem ajankom de valaki átküldte neki.

Most az ismerősömmel azt üzente, hogy ez miatt a húzásom miatt rám küldi az állatvédőket a hatósági állatorvos és feljelent a jegyzőnél és garantálja, hogy elintézi hogy elvegyék az összes haszonállatom át is ne csak a kutyáimat.

És úgy fogja beállítási hogy a kutyák miattam betegek gondolom illetve a többit meg lezsírozza.


Szerintetek kihez forduljak?

Ez hamis vád és zsarolás.



júl. 25. 08:08
 1/7 A kérdező kommentje:
*állatorvos
júl. 25. 08:09
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A TV2 -höz.🤪

Ha rendbe van a tanya, meg az állatok rendbe vannak tartva, semmit sem tudnak kezdeni.

júl. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
"Ez hamis vád" - ahogy (konkrétumok nélkül ez is:"az egyik kutyámat kitalálta hogy el kéne altatni egy piti dolog miatt" - állatorvos miért akarna elaltatni "csak úgy" egy kutyát??? Ha konkrétumokat is írnál (és írtál volna az fb-re), az más lenne.
júl. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Add ki novellaként
júl. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3. A konkrétum az, hogy ez a mániája sz orvosnak.

Az egyik kutyamnál fertőző betegséget diagnosztizált két éve és azért akarta elaltatni hogy a többi ne kapja el.

3.Akkor megakadályoztam persze nyilván nem mentem bele azóta is boldogan él.


Most azért mert annyira le van gyengülve hogy szerinte szenved.

Roborálás eszébe se jutott.


4. Marha vicces vagy.. Ja nem..

júl. 25. 10:30
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Esti mese délelőtt
júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6. Nem kell elhinned te szerencsétlen.
júl. 25. 11:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!