Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatbarátok, ti a darazsat...

Állatbarátok, ti a darazsat lecsapjátok és elpusztítjátok, ha épp módotokban áll?

Figyelt kérdés
Tehát ott van épp egy darázs, nem ártott neked semmit. De közben más darazsakkal már volt kellemetlen tapasztalatod, és bár ne lenne annyi darázs. Ha van rá lehetőséged akkor agyonütöd vagy taposod azt a darazsat is, ami még személyesen nem ártott neked?

aug. 24. 10:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Ha bántani akar, akkor is inkább menekülök. Zárt helyen meg próbálom kitessékelni a házból.
aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Csak ha úgy érzem, hogy veszélyt jelent rám. A lakásban általában be szoktam fogni, és kint elengedem. Végső esetben lecsapom.
aug. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%

Nem bántom.

Ha a teraszon, ahol kint vagyok, oda repül, elhessegetem.

Lakásba nem jön be, mert minden ablakon és a bejárati ajtón is szúnyogháló van.

Ha mégis bejön a verandára, kihessegetem.

Persze ez nem vonatkozik a lódarázsra, mert attól nagyon félek. Szerencsére az idén még nem igen találkoztam vele.

aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%

ha kint vagyok akkor nem bántom, ha bent a házban, pl a fürdőben, akkor próbálom ki terelgetni az ablakon át, ha 5-10p után nem sikerül akkor leütöm légycsapóval


ha meg nagyobb téren van a házban, mondjuk szobába, akkor 100% hogy leütöm, nem is bajlódok hogy ki zavarjam, nincs azaz isten hogy életben hagyjam bent a házban, ahhoz túlságosan félek hogy megcsíp

aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem minden állatot szeretek egyformán. Az ilyen dögöket lecsapom, ha a közelembe érnek. Főleg amióta ok nélkül belém csípett egy.
aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én kint dolgozom a kertben, sokszor kint eszek, repülnek rám munka közben, meg evés közben is. Nagyon oda kell figyelnem mostanában minden falatnál és korty italnál, nincs-e benne darázs. És agresszívan repülnek is rám amikor dolgozom. Állatbarát vagyok de ez már kezd sok lenni.
aug. 24. 11:28
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Igen, némelyik kimondottan agresszív. Kín a szabadban nehéz ellenük védekezni, mert a hadonászástól, csapkodástól csak megvadulnak, és még a többi is odajön. Bent a lakásban egy jól irányzott csapással földre lehet küldeni. Nálunk is mindenhol háló van, de így is betéved egy-egy. Lehet venni darázscsapdát, az segít valamennyire, de nem mindig mennek bele.
aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%

Mennyi álszent válaszoló van.


Én lecsapom, rengeteg van és elég agresszívak.

aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
*Kinn
aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Mivel allergiás vagyok a harapásukra,ezen belül a méreganyagra amit belém ad ilyenkor kénytelen vagyok elpusztítani mielőtt ő öl meg engem,.
aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!