Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Elszaporodtak a patkányok?

Elszaporodtak a patkányok?

Figyelt kérdés
Szomszédok minden irányból szeméthegyesek, évek óta probléma a patkány, de most egyre jobban. Már nappal is jönnek mennek az udvaron. Folyamatosan le van téve méreg és fagyállóba áztatott dolgok. A pépes zacsis mérget állandóan elviszik, a fagyállós bőr, kukorica meg ilyesmikből esznek, de minden nap egyre többet látok. Nem igaz már hogy 35 fokos fagyállóba áztatott hús, kukorica csak táplálja őket. Egy döglöttet se találok, a mérgek drágák, patkányfogót elviszik, élvefogó nem jöhet szóba, mert nem nyúlok hozzá ha esetleg benne lenne. Kinek mi vált be ellenük?
máj. 19. 23:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
Élvefogó ketrec, utána tűzre dobni a ketrecet. A ketrecnek nem lesz baja, újra tudod használni
máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Vannak hivatásos patkányirtók, általában görénnyel meg valami foxi féle kutyával mennek a helyszínre. Ez nagyon hatásos, saját szememmel láttam. Jobb is, mint mérgezett cuccokat kirakni, mert abba beleehet más állat is.
máj. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
A jegyző nem intézkedett, mikor közegészségügyi veszélyeztetésért feljelentetted a szomszédot?
máj. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
Költözz el, ezerszer jobban jársz.
máj. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 merk roli válasza:
79%
pepes zacskos mereg nem hat mas allatra, en a pepes ugy vagyok addig teszem ameddig hordja es utana kevesebb mindig a patkany .
máj. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
11%

Deszkára erősített huzalok, melyekbe belevezeted a 230 V-ot egy 100 W-os izzólámpán keresztül. Az izzólámpa előnye, hogy hidegen csaknem egy nagyságrendel kisebb az ellenállása.


A készüléket naponta ellenőrizni (és takarítani) kell. A családtagokat informálni kell a dologról, ráadásul egy fedőléccel vagy máshogy macskabiztossá is kell tenni. Feltétlenül nehezen elérhető és csapadékmentes helyen használni.


Anno a feltaláló-hajlamú és villanyszerelő szakmájú nagyapámnak nagyon bevált ez a módszer!

máj. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6, nem tudok így barkácsolni, nem vagyok villanyszerelő sajnos. Meg olyan az udvar hogy fedett hely nincs ahol ki lehet ilyet tenni. A patkányok szabadon jönnek mennek az udvaron és nincs úgy hogy a falhoz közel közlekednek, ez csak a Wikipedia hülyesége. Fényes nappal feljönnek a teraszra is.
máj. 20. 09:03
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező - légy kreatív - tehát barkácsolj, mert egy tuti tipprt már kaptál hozzá!


A patkányok nem tudják kiszagolni az áramütést okozó dolgokat, és a szociális készségeik sem érvényesülnek a gyors elhullás miatt.

máj. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Értem, de nem tudom mit és hogy barkácsoljak. Sose értettem az áramhoz.
máj. 20. 11:11
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj! - különben az intelligens és szocializált patkányok győznek az evolúciós versenyben.
máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!