Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kitennél ilyen táblát a...

Kitennél ilyen táblát a lakásodra?

Figyelt kérdés
Olyan táblát amin fel van tüntetve, hogy milyen/hány háziállat tartózkodik bent. Arra az esetre, ha tűzoltók, rendőrség, mentősök stb be kell hatoljanak.

2021. júl. 18. 14:04
1 2
 1/18 anonim válasza:
57%
Ez nagyon nemes dolog, de a tűzoltók nem fogják az állatkákat menteni, sajnos.
2021. júl. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
92%
szerintem felesleges.
2021. júl. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Ha lenne valami értékes állat, és kiírnád lehet hogy be is törnének...
2021. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Mert szerinted melyik tűzoltó kockáztatná az életét egy állatért? Égő épületbe bemenni életveszélyes. Ki vállalná azt a kockázatot, hogy meghal (pláne ha családja is van), azért hogy megmentse valaki kutyáját/macskáját/egyébjét?
2021. júl. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Szerintem ha egy épület ég, be kell menniük hacsak nem tudják biztosan, hogy nincs bent ember. De ha látják hogy van bent kutya vagy macska, csak megpróbálnák kimenteni.


Azt nem kell kiírni hogy értékes állat van bent, csak pl hogy 2 macska.


Nekem a szomszédom tudja hogy milyen állatom van, így ha nem vagyok otthon és valami baj van (szokatlanul sír a kutya vagy ilyesmi) akkor fel tud hívni, vagy ránéz hogy mi van. Szerintem nem árthat egy ilyen jelzés.

2021. júl. 18. 14:26
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Ártani nem árt senkinek, ha téged megnyugtat írd ki, zavarni vagy megszólni érte senki sem fog.

Viszont teljesen feleslegesnek tartom, mert nem fognak bemenni egy macskáért az égő házba, és remélem ezt te sem várod el tőlük. Elhiszem, hogy szereted a házi kedvenceidet, de remélem nem várod el egy embertől sem, hogy kockáztassa az életét, ne adj Isten benn égjen a tűzben velük együtt... Tanuld meg az emberi életet elválasztani az állati élettől.

2021. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Baromi nagy tévedésben vagy, nem kell bemenniük, bemennek ha a kockázat még elfogadható, de nem, ha öngyilkosság. Különbség van mentés és meggondolatlan ögyilkosság között, az hogy megpróbálnak menteni nem azt jelenti, hogy meg is fognak. Ugyanígy ha a macskád nen éri meg a kockázatot akkor otthagyják neki nyitva az ajtót aztán vagy megoldja maga vagy nem.
2021. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges.
2021. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%

Nem! De lenne egy mindig kéznél lévő listám, illetve ha olyan a helyzet küldeném sms-be nekik.


Ha kiteszed a házad falára ezt a táblát azzal a bűnözőket vonzod oda, olyanokat akik megélhetési bűnözők. Magyarán akik a díszdisznódra úgy tekintenek mint a parizer, és nem tudják megvenni boltba.


Az, hogy az ember megveszi boltba a kaját egy dolog.


De amikor valaki tálcán kínálja a gazdasági állatait vagy a kis kedvencét az ostobaság.

2021. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
teljesen felesleges. a tűzesetet már többen leírták. ha kutya van bent, a rendőr, mentős valszeg hallani fogja az ugatást, más háziállat nem okozna problémát az intézkedés közben
2021. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!