Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "PC" világ miért nem érzéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "PC" világ miért nem érzékenyít a magányosok elfogadására is?

Figyelt kérdés
Lassan tényleg mindenkit el kell fogadni, egy réteget viszont még mindig szabad szidni:A magányos férfiakat. Őket lehet hibáztatni a sorsukért, őket senki se akarja felkarolni. A "PC" miért nem áll rá erre a témára is?

márc. 28. 21:14
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
35%

#25: "hanem egy rossz ránézni (emiatt nem szimpatikus) ábrázat"


Nem, nem ÁBRÁZAT (= arcszerkezet, arcfelépítés), hanem ARCKIFEJEZÉS. Ez utóbbiról viszont mindenki maga tehet.

márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
11%
31: Nem szükséges kioktatni, okkal használtam az ábrázat kifejezést. Pont azért, mert NEM az arckifejezésről van szó, hiába szeretted volna azt hinni. Hogy még világosabb legyen: ha mosolygok, is g*cironda vagyok. Olyannyira, hogy jobb, ha azt nem is erőltetem, max. valami nagyon halványat engedek meg magamnak. Így van ez, a ronda fejű embernek nem áll jól a mosoly sem, akármennyire is elterjedt tévhit, hogy az mindenkit megszépít.
márc. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
#32: a mosoly egyedül a te agyszüleményed, én még véletlenül sem arra akartam kilyukadni. Nálad nincsen középérték, szürke zóna, pozitív / negatív előjel nélküli semlegesség? Csak és kizárólag a két véglet?
márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%
33: Miért ne lenne? Arckifejezés tekintetében például kifejezetten arra törekszem, mert az nem rondít tovább. Csakhogy a rossz ránézni még mindig az arcberendezésről szól, és nem, arról nem tehetek, mint ahogy szép/helyes arcúék sem maguknak köszönhetik.
márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
#34: oké. Mondjuk Adam Driver ÁBRÁZATA (és csakis az) szerinted milyen? Csúnya vagy szép?
márc. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
35: Inkább csúnya. Objektíven nézve is, hiszen ott az aszimmetria.
márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
#36: oké, adódik a kérdés: akkor mitől lett mégis szexszimbólum?
márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
66%

"Munkahelyeken kiközösítik őket, saját szememmel láttam ilyet..."


De nem azért mert magányos, hanem mert képtelen emberi kapcsolatokat kialakítani. És ezért magányos. Az ok és okozat felcserélődött nálad.

márc. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
0%

37: Hát nem az arckifejezéseitől. Biztos a giga fülei... 😃

Amúgy valószínűleg hasonló lehet ez a plus size mozgalomhoz. Finoman letoljuk az emberek torkán (megvannak ennek a "trükkjei", módszerei), hogy nem csak a karcsú lehet szexi... Ebben az esetben meg: nem csak a szép/szabályos. Átlag Peti lenne, senkinek eszébe nem jutna róla ez, maradjunk annyiban. Mint ahogy Tesco pénztáros 160 cm/85 kg Juciról sem, plus size ide vagy oda. Ha megkérdezed a nőket (vagy bi vagy homo férfiakat), nem ő fog nekik elsőre beugrani, mint húúú de qrva szexi, jó pasi. Ugyanez elmondható fordított nemekkel, és mondjuk Sirokai Diánával.

Hétköznapi emberek szintjén mit sem számít az egész, ők továbbra is ahhoz a hétköznapi embertársukhoz fognak vonzódni, aki jól néz ki, nem a "fura" fejűhöz, debellához stb. Azokra max. ráfanyalodnak jobb híján azok, akiknek nem jut más, mert ők maguk is jókorát buktak a genetikai lottón... De a ráfanyalodás, a beérés NEM vonzalom!

márc. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!