Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a mai világban ekkora elfogadás van ez ügyben miért nem történik semmi?

Figyelt kérdés
Ugye már van bodypositivity, meg gedermozgalom, blm és társai. De a 21.században miért tartunk ott hogy a magasság alapján ítélünk meg valakit? Miért nem lehet normális az hogy a lány egymagas vagy magasabb egy fiútól? Ez is bizonyítja hogy nincs igazi elfogadás és egyenlőség

2021. ápr. 21. 14:04
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
97%
Úgy beszélsz, mintha a melegek és a tbbiek 100% el lennének fogadva, míg az alacsony fiúkat mindenki rühellné, pedig ez baromira nincs így.
2021. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
De szinte nem látni olyat hogy magasabb a nő mert a társadalom erre úgy reagál mint valami halálos bűnre
2021. ápr. 21. 14:06
 3/44 anonim ***** válasza:
95%

Nekem mindig a nálam magasabb (én 176 cm) férfiak jöttek be, a párom is az. Ettől függetlenül nem ítélek el senkit a magassága miatt, egyszerűen nem jön be annyira. Ugyanígy, nekem a sportos alkat jön be, de elfogadom, ha másnak ilyen van és nem tartom rosszabbnak. Nekem nem vonzó, ennyi.

Attól, hogy elfogadok valamit és nem bántom az adott személyt, nem szeretnék összejönni vele és ez teljesen normális hozzáállás.

2021. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
56%

2


Általában arra is, ha cigány van együtt egy magyarral..

2021. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
79%
kérdező, amiről te beszélsz az evolúciós szempont. én is üdvözölném, de akkor te se csorgasd majd a nyálad 40 évesen a tinilányokra mert a ráncos nő már nem tetszik! Pedig ha a férfiak elfogadnák a korabeli nőket és a negyveneseknek negyvenes nők, az ötvenesekhez ötvenesek járnának, akkor sokkal boldogabb világot élnénk. De hát mivel george clooney világbajnok jogvédőnek is 16évvel fiatalabb nő kellett mert a korabelire rá sem bírt nézni, ne csodálkozzunk ha ez a szempont felülírja a mindenféle mozgalmakat. George clonney is védi a muszlimoktól, trasziktól kezdve az akármicsodákat ahogy a felesége is, de mégsem alapított mozgalmat arra, hogy az idősebb nőket ne diszkriminálják se a munkaerőpiacon, se a társkeresésben. Mert a fiatalnőtbasznijó mindent felülír, még a legmodernebb mozgalmakat is, hát épp úgy a nőknél is a legyenaférfiamagasabb is felülírja azokat.
2021. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezik bodypositivity mozgalom, de ez csak az elfogadásról szól, nem hinném, hogy ennek hatására akinek eddig csak a vékony nők tetszettek, annak változott volna az ízlése. Mindenkinek joga van eldönteni, hogy milyen elvárásai vannak, mi tetszik neki. Ez nem ugyanaz, mint az elfogadás.

A magasság is valami ilyesmi, senki nem fog lenézni vagy kevésbé emberszámba venni csak azért, mert nem vagy magas, de ha valakinek az tetszik, ha a férfi magasabb nála, akkor hadd döntse már el, hogy ezt számításba veszi-e a társkeresésnél vagy nem.

2021. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
93%

hát nem tudom. Magas vagyok, olyan régóta nincs csajom, hogy már hozzá sem tudnék nyúlni. Soha nem volt ebből előnyöm, soha nem szólítottak meg idegenek, pláne nem az utcán.


szóóóóval nem ezen múlik.

2021. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
7%

Nincs egyenlőség. Ez csak a kisebbség / elnyomottak jelszava arra, hogy további jogokat harcoljanak ki maguknak érdemi lemondás / befektetés nélkül.


ha elég hangosan tüntet egy amúgy kisebbségi csoport, pláne ha elég agresszívan, akkor célt érnek (pl taxisok) a többséggel szemben is.

2021. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

#2


Exem olyan magas volt, mint én (talán én egy picit magasabb is voltam)


Sose vettünk észre olyat, hogy bárki is furán nézne ránk emiatt.

2021. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Légyszi ne essetek nekem és egymásnak hanem normálisan fogalmazza meg mindenki a véleményét. Csak furának tartom hogy minden el van fogadva a világba olyan nemek vannak amiket soha meg se tudnék jegyezni, badoon ha regisztrálsz legalább 50 nem közül lehet választani de a vallás meg a magasság az valahogy mindig kimarad.
2021. ápr. 21. 14:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!