Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "PC" világ miért nem érzéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "PC" világ miért nem érzékenyít a magányosok elfogadására is?

Figyelt kérdés
Lassan tényleg mindenkit el kell fogadni, egy réteget viszont még mindig szabad szidni:A magányos férfiakat. Őket lehet hibáztatni a sorsukért, őket senki se akarja felkarolni. A "PC" miért nem áll rá erre a témára is?

márc. 28. 21:14
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy azt hallkan jegyzem meg, hogy te érzelmi sötétségedre utal az is, ha szerinted egy férfinak akit zavar a nők lenézése, degradálása, sértegetése és becsmérlése az csakis pusztán amiatt lehetséges mert úgy akarja őket dugni, hogy védi az ilyen férfinak már nem nevezhető suttyóktól..


Rám sok mindent lehet mondani de azt nem, hogy kétségbeesett lennék.


Persze, igazából pont olyan itt beszélgetni valakivel, mint pénzért kurvához menni. Ezt te sem gondoltad komolyan szerintem.


Meg miről magyarázol, hogy eladni a lelked?

Tehát ha én nem vagyok egy nőgyűlölő lelkileg romlott suttyó akkor eladtam a lelkem és amúgy csak a punci miatt mutatom azt, hogy én nem vagyok ilyen.


Már mindent értek ^^

márc. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
6%

Semmit nem értesz paranioás

Rólam például azt hiszed incel vagyok, miközben éppen egy szakításnál tartok. Tudtommal az incelek nem szoktak szakítani:)

Én a nőket nem gyűlölöm veled ellentétben. A hibám annyi, hogy én az inceleket sem gyűlölöm, inkább sajnálom őket.

Te viszont megveted és kihasználod a nőket, máskülönben képes volnál rendes párkapcsolatra is velük.

Mivel erre képtelen vagy, ezért biztos az állításom hogy a nőgyűlölő az te vagy. Megfarkalni meg tudod őket, de párkapcsolatot kialakítani képtelen vagy, szóval nem én vagyok az aki lenézi az ellenkező nemet.

Remélem egy szép napon te is képes leszel megbecsülni a nőket, mint embert, és nem csak mint drága (melós) ürítőtartályként kezeled őket

márc. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
98%

Te melyik valóságban élsz?


Olyan valótlan dolgokat írsz le aminek semmi köze nincs a valósághoz. Nem tudom honnan szedsz olyanokat, hogy én bárkit gyűlölnék vagy egy nőt is kihasználnék vagy éppen azt, hogy kicsit is lenézném őket. Ezt inkább te tetted meg már itt is korábbi kommentjeidben.


Rángathatod rá, hogy leírtam egy olyat, hogy alkalmatlan vagyok a kapcsolatra és te esetleg totálisan félreértelmezted. De akkor elmondom, nem használok ki senkit és nincs semmilyen kapcsolatom, mert nem akarok még jobban sérülni vagy másnak sérelmet okozni azzal, hogy nem tudok olyan lenni, mint egy teljesen egészséges ember. De a téma továbbra sem ez.

márc. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem bántja őket csak azért mert magányosak.
márc. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
14%

24: Csak azért talán nem. Az egész életükben magányossághoz/egyedülállósághoz vezető tényező miatt már inkább. Ez pedig természetesen nem az "elmebaj", amit szeretnek feltételezni, hanem egy rossz ránézni (emiatt nem szimpatikus) ábrázat.

Meg amiatt is, ha nem fojtja teljes mértékben magába a bánatát és a frusztrációját egy életen át. Igenis el kell, na. Hadd alakuljon a rák, a gyomorfekély, a kezelhetetlen magas vérnyomás stb. - majd ráfogják, hogy étrendi és életmódbeli tényezőknek köszönhetőek kizárólag.

márc. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
93%
Az én munkahelyemen ki lett rúgva egy ilyen "magányos férfi", de nem azért mert nem volt nője hanem mert borzasztó személyisége volt. Egyfolytában azzal jött, hogy a nő nélküli férfiak háborút fognak indítani és teljesen jogosan fognak nőket megerőszakolni. Amúgy gyakorizik is, innen is üdvözöllek G. Nem azért nincs nőd, mert nem hagynak neked a jó pasik, hanem mert elmebeteg vagy, nem tudom még hány helyről kell kirúgjanak hogy felfogd hogy veled van a baj és nem az ex munkáltatóidat kell szidni évekig hogy hagyják hogy kiközösítsenek, az a normális hogy az ilyen embert kilöki magából a társadalom.
márc. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
89%

26#


Ja, ezt nem ismeri fel egyik sem, mert nyilvánvalóan csak mások lehetnek a szararcok, a magányos férfi csak áldozat lehet. Volt tök jó arc örökszingli kollégám (ja, még ő sem volt örök, mert valamikor sikerült becsajoznia végül), ilyen kicsit autista beütésű furcsa gyerek, de jóban voltunk vele nagyon sokan, mert semmi rosszindulat vagy ilyesmi nem volt benne. Kicsit furi volt, de a lehetőségeihez mérten nyitott felénk, csak azokból a programokból húzta ki magát, amikor melóm kívül akartunk összeülni kollégákkal, mert azt mondta fél este egyedül hazamenni, amivel nyilván szívattuk néha, de nem rosszindulatból, tényleg valami szar környéken lakott.


Na de volt olyan is, aki viszont nem “kicsit furcsa” hanem konkrétan bizarr volt, magában beszélt, rasszista volt és hangosan kritizálta az 1-2 külföldi kollégát, ő nem is próbált a többiekkel beszélgetni, csak csinálta kussban (magában beszélve) a dolgát, betegen telibetüsszögött bármit, ami épp az orra előtt volt, néha büdösen jött dolgozni, na valamit esetleg elrontott, agresszív lett, stb. Rá nyilván furán néztünk és inkább kerültük.


Szóval esetleg gondolkodjatok már el, miért lehet, hogy kiközösítenek munkahelyen, mert az krvára leszarja mindenki, hogy van-e kit dugnod vagy sem.

márc. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
22%

Ezek a példabeszédek amiket összeszedtetek nagyon szépek, sőt még én is tudok hasonlót írni a saját tapasztalatból csak közben kifelejtetetek egy aprócska nagyon fontos dolgot!

Az a helyzet hogy a kérdés a PC világról szól, azaz elsősorban az eltérő szexuális irányultságú csoportokkal való bánásmóddal való összehasonlítás volna a helyes, hiszen erről szól a kérdés.

Ha ugyanilyen példabeszédeket hozunk a melegekre vagy a transzneműekre (vagy hasolnókra) akkor az mindjárt nem lesz PC, ráadásul jogosan nem. Hiszen egy-egy személyes példa alapján mondtok ítéletet egy egész csoportról, vagy csak megerősítitek a bennetek eleve élő képet az ilyen tapasztalatok által.

Persze egy PC világban ezt ugye megtehetitek, hiszen a magányosak nem élvezik a PC védelmét, míg a szexuálisan deviáns emberek pedig igen.

Ez tulajdonképpen azért van mert a minket uraló politikai rendszer a jóöreg "oszd meg és uralkodj!" módszert alkalmazza és ezzel (is) egészen jól el tudja ezt érni

Minnél több csoport feszül egymásnak annál kevésbé tudnak a rendszer ellen fordulni.

A deviancia védelme is pont ezt szolgálja, hiszen megosztja a társadalmat, a magányosok esetében pedig egy eleve létező megosztottságot erősít meg a rendszer, a PC

márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
88%
Olvasd már el amit írtam😂 Nem mondtam semmit egy egész csoportról. Két hasonló helyzetben levő ember különböző viselkedéséről írtam. Az egyiket kedvelte mindenki, a másikat nem. A csoport jelen esetben nem a magányos férfiak, hanem a kattos bolondok, őket hagy ne fogadjam el.
márc. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
23%

29#

Az egész szöveg nem szólt másról minthogy a magányosakra ráhúzd a "kattos bolond" jelzőt

Akár a csendes autistáról, akár az agresszív pszihopatáról van szó, a lényeg hogy mind bolond, legalábbis szerinted

Nem kell őket elfogadni, de megbélyegezni sem volna muszáj

Mégis ellenálhatatlan a késztetés nálatok

márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!