Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "PC" világ miért nem érzéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "PC" világ miért nem érzékenyít a magányosok elfogadására is?

Figyelt kérdés
Lassan tényleg mindenkit el kell fogadni, egy réteget viszont még mindig szabad szidni:A magányos férfiakat. Őket lehet hibáztatni a sorsukért, őket senki se akarja felkarolni. A "PC" miért nem áll rá erre a témára is?

márc. 28. 21:14
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
90%

#11


Oké :D

Addig se mást basztatsz a mocsok stílusoddal. Engem meg nem tudsz.


"aljas gerinctelen viselkedés mellett"


Na, látod én sem tudok elmenni az aljas, hímsoviniszta tárgyiasító becsmérlő nőgyűlölő ide okádások mellett.


Én közel sem vagyok hőslovag, tökéletesen tisztában vagyok a negatív dolgokkal és azzal is, hogy jelenleg teljesen alkalmatlan vagyok arra, hogy kapcsolatom legyen vagy szeressenek, de én fejlesztem magam és rohadt kitartó vagyok és nem adom fel és ha mindent tudnának rólam sokan akkor valószínűleg eszükbe sem jutna velem beszélni sem, de még ezek fényében is azt mondhatom, hogy tőled és a bohóc társaidtól sokkal jobb ember vagyok. Mert ti bennetek annyi nincs, hogy egy kicsit magatokba nézzetek. Helyette mindenki hibás, mindenki szemét (főleg a nők) ti meg ártatlan jófiúbőrbe bújtatott incelkék akik a körülmények áldozata.



Hát nem, ez nem így van.

Igazából rólam meg azt hiszel amit akarsz, szabad országban élünk.

márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 Másnapos Sárkány ***** válasza:
82%
Elég tág fogalom a ,,magányos férfiak". Vannak magányos nők is. Melyiket nem fogadják el? Ki nem fogadja el? Alapból minden embernek lehet olyan időszaka élete során, mikor magányosnak érzi magát. Sőt, a társas magány a magány legrosszabb formája, de sokan érzik néha.
márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

"Melyiket nem fogadják el?"


Akik egész életükben magányosak, őket kb sehol nem fogadják el.Munkahelyeken kiközösítik őket, saját szememmel láttam ilyet...

márc. 28. 22:54
 14/39 anonim ***** válasza:
85%

Én elfogadom a magányos embereket, de engem nem érint a téma akkor sem.


A nők szídalmazását viszont nem csípem.

Nem kötelező szeretni a nőket, ezt elfogadom.Ahogy a melegeket is. De ha a melegek szídnának, meg gyártanának beteg teóriákat a nőkről, akkor őket sem fogadnám el.

márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 Másnapos Sárkány ***** válasza:
85%
Mit jelent az, hogy egész életükben magányosak? Semmiféle emberi kapcsolatot nem alakítanak ki senkivel, a szüleik kitagadták őket, és se testvérük se rokonuk nincs egy darab se? Mindemellett nem tudnak egyedül lenni anélkül, hogy magányt éreznének. Ha az általam felsorolt dolgok közül mind érvényesül, akkor egy ilyen illető mentális beteg, akinek segítségre van szüksége. Szakember segítségére. Egy egészséges ember tud különbséget tenni egyedüllét és magány között.
márc. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
92%
Mert lehet h a munkahelyén is megnyilvánul olyan stílusban mint itt.
márc. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
0%

"Na, látod én sem tudok elmenni az aljas, hímsoviniszta tárgyiasító becsmérlő nőgyűlölő ide okádások mellett."

Persze hogy nem tudsz elmenni mellette, hiszen csak így tudod "bezsákolni" a helyi megszállottan gyűlölködő, de persze a farokra (emiatt) kellően kiéhezett puncikat. Én aztán tudom, hiszen tapasztaltam az itteni nők viselkedését én is, nem most kezdtem én sem.

Nem vagyok incel, de femináci sem lettem, mivel bennem van annyi tartás hogy nem állok le idegeneket ócsárolni csak azért hogy ismerkedhessek.

Kapcsolatot sem véletlenül nem akarsz, hiszen ilyen életvitellel nincs is rá szükséged. Meg hát aki egy eleve ilyen erkölcsű embert megismer jobban, a gyomra felfordul semmint párkapcsolatba kezdjen. Na de ez mit sem számít amíg akad újabb hal a hálóban.

márc. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
91%

ó Te igazi férfi :D


" a helyi megszállottan gyűlölködő, de persze a farokra (emiatt) kellően kiéhezett puncikat."


Szerintem amúgy ezt pont ti csináljátok a társaiddal. (csak fordítva)



"mivel bennem van annyi tartás hogy nem állok le idegeneket ócsárolni"


Leszarom, hogy ismeretlen vagy amég ilyen stílust megengedsz magadnak. Akkor foglak ócsárolni ameddig csak akarlak.


Nem szeretem ismételni magam, de nem érdekel mit gondolsz rólam. Írd csak le mindenhova, hogy nekem azaz életcélom, hogy itt úgy ismerkedjek, hogy ismeretlen ártatlan embereket ócsárolok. Ha ettől nyugodtabb leszel akkor csináld. De attól még nem lesz igaz.

márc. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

Miért baj ez?

Irigykedsz?

márc. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
6%

"Akkor foglak ócsárolni ameddig csak akarlak."

Ó, kérlek ócsárolj!

Tőled az dícséret semmi más

Azt jelenti hogy az erkölcsi hulla kétségbeesett kapálózásba kezd hogy megtartsa helyzetét

"Irigykedsz?"

Hogyne, majd pont egy ilyenre fogok irigykedni. Ennyi erővel kurvázhatnék is, a pénzt leszámítva pont ugyanott vagyok mint a paranoiás, csak a lelkemet nem kellett eladnom legalább

márc. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!