Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Holnap reggel megyek vérvételr...

Holnap reggel megyek vérvételre rá egy órára mehetek edzeni? Bicepsz-tricepsz

Figyelt kérdés

márc. 21. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Vérvétel után nyugodtan sportolhatsz bármikor.
márc. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
márc. 21. 17:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg ott.

Mikor tőlem vettek vért, és mentem utána edzésre (küzdősport), már a bemelegítés alatt elkezdett láthatóan lilulni a könyökhajlatom, és az edzőm arra utasított, hogy akkor én aznap csak a lábamat és a törzsemet erősítsem, külön edzettem a csapattól. De azt ő is elmondta, hogy ez egyénenként változik, van, akinél semmi probléma nincs nem, hogy vérvétel, de véradás, vagy plazmaadás után sem, nekem sajnos ezt dobta a gép, de én is éreztem, hogy valami nem oké, fekvőtámaszt alig tudtam csinálni pl.

márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor majd azt csinálom hogy el megyek edzeni ha nem leszek jól vagy valami baj lesz megyek haza ha jó lesz minden akkor végig csinálom mert valószínűleg a kórházba ha meg kérdezném nem kapnák semmi értelmes választ
márc. 21. 18:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerősöm véradás után bulizni ment, tánc közben dobálta a lányokat, belilult a könyökhajlata. Máskor nem volt ilyen problémája. A véradás rosszabb ebből a szempontból, mint egy sima vérvétel szerintem, de elég kellemetlen egy hematóma, én nem kockáztatnék. Nem lehet átrendezni az edzésnapokat? Ha nem pont bicepsz-tricepsz lenne, azt mondanám, oké.
márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát ma volt láb szóval a ki zárva

Hétfőn volt mell

Kedden hát

Szóval valamelyik az közűl vagy még lehetne váll mert az is szerdán volt alkart szeirntem most így nem kéne mert ott is elég nagy terhelést kap az a rész

márc. 21. 19:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, nehogy kihagyj egyet is, mert leapad 0,2 mm izom és akkor megszólnak az utcán majd.
márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb a szúnyogcsípés utáni állapotban leszel. Bármit csinál-6+tsz
márc. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!