Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Julius elejen kondizas kozben...

Julius elejen kondizas kozben teli hassal edzettem amikor tricepszeztem ugy ereztem majd meghalok fajt a koldokom mellett kb balra lefele ket ujjnyira a hasam es azota meg mindig van hogy faj de nem kondizok mar a serules ota mi lehet?

Figyelt kérdés

2022. nov. 3. 15:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Voltam orvosoknal azt mondtak kb egy honap elmulik lehet hogy meghuzodott de voltam hasi ultrahangon is ott semmit nem jelzett ki a gep servem nincsen azt mondtak volt hogy szedtem gyogyszert ilen gyulladas ellen de nem nagyon lett jobb azon gondolkoztam hogy sport orvos tudna e valamit kezdeni velem?
2022. nov. 3. 15:21
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha nyomom az ujjammal akkor faj meg ha emelek valamit olyan erzes mintha igy zsibogna mint amiot kalapaccsal ra utunk az ujjunkra

Jo lenne ha valaki tudna segiteni koszonom

2022. nov. 3. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a gerincből kilépő idegszál vacakol, de kell pár hét, mire elmúlik. Éreztem ilyet, de nem gond, ne aggódj.
2022. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben de mar 4honapja ilyen azert aggodom :/
2022. nov. 3. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Végülis a sport orvos jó megoldás lehet, úgysem tudsz megnyugodni addig, nem igaz? Menj el hozzá.
2022. nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Íme egy igazi függő. Először is nekiáll teli hassal. Másodszor, amikor érzi, hogy fáj, csak azért sem áll le, had fájjon tovább, lufiizom nem ereszthet le, mert megszónak majd a haverok.
2022. nov. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat <3
2022. nov. 3. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!