Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol fajhat a tricepszem?

Mitol fajhat a tricepszem?

Figyelt kérdés
A het elejen edzettem (ujra elkezdtem mert huzamosabb ideig abbahagytam) sulyzokkal es egyik tricepsz gyakorlatott valoszinuleg rosszul csinaltam mert mar akkkr ereztem hogy nem jo valami es nem csinaltam tovabb aztan masnap izomlazam lett vallamba es a mellembe is de ezek nem veszesek viszont a triceoszemnel annyira faj es feszul h orrot aligbirok fujni.
febr. 22. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mint írod,rosszul csináltál vmit és lesérültél.
febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja elnezest rosszul tettem frl a kerdest mi lehet a baj? Tulterheles vagy esetleg mas
febr. 22. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos. Pihentesd. Én 25kgt emeltem sulyzoval (lány vagyok). Másnap reggel a páromnak kellett a kezembe adnia a telefont h hivhassam az ugyeletet mert nem tudtam EGYÁLTALÁN megmozdulni,úgy fájt teljes hosszában a gerincem. A doki lecseszett és mondta h pihenjek.
febr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!