Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » ?Hetek óta fáj a bal hónaljam,...

?Hetek óta fáj a bal hónaljam, a bal felkarom a tricepsz környékén, a könyökömnél, a bal vállam, meg a kulcs csontomnál. A fájdalom nem állandó. Mikor h fáj.Valamikor fáj valamikor nem. A szív problémát kizárnám mivel már sokszor voltam EKG-n,voltam

Figyelt kérdés

már kardiológusnál is de minden rendben van. Még a panaszok előtt voltam ezekre, szerintem nem valószínű hogy ilyen hamar probléma lenne. Nem szokott szúrni a szívem meg semmi. Valakinek volt már hasonló “állapota”? Sajna olyan ember vagyok, aki ha valami problémát észlel egyből túlgondolja, hogy mi van ha, és megy az internetre olvazsgatni. Most is nagyon parázok. Mondta anya hogy minden rendbe nincs semmi bajom ha kell eljön velem az orvoshoz de mondtam hogy nem akarok menni. Neki nem mondtam miért de félek hogy találnak valamit. Tudom ezért kell menni orvoshoz hogy ha van valami megtalálják és kezelést adjanak.

17F


2022. nov. 10. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Kiderült mi volt? Hogy vagy?
2023. febr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Voltam vele orvoshoz. Levoltak/vannak tapadva a z izmok. Fiatalkori izomletapadás vagy hogy hívják. Azt mondta hogy mozogjak, sportoljak. Adott egy lapot amin gyakorlatok vannak feltüntetve azt mondta ezek jók lesznek. Már egyre jobb.
2023. febr. 11. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!