Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós szerint nem házasság a...

Anyós szerint nem házasság a házasság gyerek nélkül. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Férjemmel 2 éve vagyunk együtt, gyerek eddig nem jött össze ilyen olyan okokból. Szerettem volna biztos körülményeket teremteni, mielőtt babát vállalunk. Nagyon megromlott a kapcsolatom a férjemmel és ugyanazt szajkózza most már mint anyósom, hogy ez nem házasság mert nem született baba.

Nekem ez rohadt rosszul esik mert sok mindenben támogattam férjem, a legnehezebb időkben is mellette voltam pedig bármikor dobbanthattam volna. Házastársak támogassák egymást, nekem ezt is jelentette eddig..

Elmondtam nekik is de mindig a gyerekkel forráznak le.


2022. márc. 11. 11:02
 41/92 anonim ***** válasza:
92%
Mi lenne, ha a kérdésre valaszolnátok? Témazgassatok privátban!
2022. márc. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/92 anonim ***** válasza:
8%

Ha mindenki előre 100%-ra bebiztosítaná, hogy mi lesz a gyerekkel 25 éves koráig, akkor kb. senki nem szülne gyereket....


Nem azt mondom, hogy csupasz s.ggre kell szülni - de ez a másik véglet, amit itt páran cincálgatnak....

2022. márc. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 anonim ***** válasza:
5%
Így van előző, majd idővel megbánják akik így gondolkodnak...
2022. márc. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/92 anonim ***** válasza:
96%
Anyós egy idióta.
2022. márc. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon egyszerű; ha mindketten gyerekre vágynak, akkor a férjed anyja szüljön neki gyereket.


(Igen, jól érted.)

2022. márc. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/92 anonim ***** válasza:
95%

És ki eteti ruháztatja, a rezsit ki fizeti utána?

Tudom-tudom dolgozzon a nyavajás már ovis korában!

De vannak olyan egyetemek, amelyek mellett nem tud annyi dolgozni, hogy önfenntartó legyen.

Neked fogalmad sincs sem a gyereknevelésről, sem egy komoly mesterszakról, sem az életről. :D

2022. márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/92 anonim ***** válasza:
1%

"De vannak olyan egyetemek, amelyek mellett nem tud annyi dolgozni, hogy önfenntartó legyen."


Jaj hagyjuk már ezt!


Számtalan távmunkalehetőség / webshop stb van már a 2022-ben, ha már az ösztöndíj sem elég.


A diákhitelt meg se említem már, csak így a végére mert azon kezdtek el csámcsogni hogy azt vissza is kell fizetni, mintha az olyan lehetetlen lenne!

2022. márc. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/92 anonim ***** válasza:
94%

Ha a hülyeség fájna néhányan már nyűszítenének az biztos.


Aki szerint egy gyerekhez nem kell szinte semmilyen plusz anyagi háttér, az látott már életében gyereket?? Már úgy értem..közelről? Életemben ennél nagyobb baromságot nem halottam még. Nyilván nem azt mondom, hogy csak és kizárólag úgy szabadna szülni, ha minimum x millió tartalékod van meg 8 szobás saját házad, de azért baszki, nehogy már az legyen leszólva, aki nem a semmire, a létminimumra vagy épp segélyekre akar szülni!! Igen is rengeteg plusz költséggel jár egy gyerek, sose lehet tudni, hogy vajon anyukának lesz-e teje amúgy vagy majd tápszerezni kell, esetleg ebből is speciális kell, ami jóval drágább. Mi van ha beteg lesz, folyamatosan gyógyszeres kezelésekre esetleg különféle (jó drága) fejlesztésekre lesz szüksége és társai?? Ez mind benne van a pakliban, felelősségteljes ember pedig nem úgy csinál gyereket, hogy épp hogy a minimum éppen hogy kijön meg jóvan’ ott a segély, hanem belekalkulál ilyen opciókat is a sztoriba. És mondom, ez alig pár dolog, hol van még a többi. Ahogy nő egyre több minden kell, ki fogja etetni (hozzatáplálás), ruháztatni, iskolába a szükséges dolgokat/felszereléseket megvenni, rezsit fizetni, gyógyszereket venni, külön órákat fizetni és még jövő évig sorolhatnám.


Gusztustalan ahogy némelyik ember megnyilvánul itt, ráadásul a valóságtól olyan távol áll, mint ide Kína. A nőknek sem kötelező ám szülni, majd mindenki eldönti maga, hogy mit kíván kezdeni az életével és hogyan kívánja azt élni vagy pl hogy milyen anyagi körülmények közé vállal gyereket! Senkinek köze nincs hozzá. Ha valakinek álmai netovábbja más használt cuccaira meg segélyekre alapozva gyereket gyártani, lelke rajta, de nehogy már neki álljon feljebb, ha másnak ennél kicsit magasabban vannak az elvárásai.🤦🏻‍♀️

2022. márc. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 anonim ***** válasza:
96%
Jelentve a troll.
2022. márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 anonim ***** válasza:
95%

Mondom, hogy fogalmatlan vagy!

Szerinted ki fizeti a nyelvvizsgára felkészítő tanárt?

És a több százezres díját a vezetői tanfolyamnak?

Ezek a visszatérítések aprópénzek a többi részéhez képest.

Á, de miért is válaszolunk itt neked, mikor nyilvánvalóan röhögsz a markodba, mert hozzád szólnak. :)

A kérdező problémájához pedig nagyon is hozzátartozik, mibe kerül egy gyerek.

2022. márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!