Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós szerint nem házasság a...

Anyós szerint nem házasság a házasság gyerek nélkül. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Férjemmel 2 éve vagyunk együtt, gyerek eddig nem jött össze ilyen olyan okokból. Szerettem volna biztos körülményeket teremteni, mielőtt babát vállalunk. Nagyon megromlott a kapcsolatom a férjemmel és ugyanazt szajkózza most már mint anyósom, hogy ez nem házasság mert nem született baba.

Nekem ez rohadt rosszul esik mert sok mindenben támogattam férjem, a legnehezebb időkben is mellette voltam pedig bármikor dobbanthattam volna. Házastársak támogassák egymást, nekem ezt is jelentette eddig..

Elmondtam nekik is de mindig a gyerekkel forráznak le.


2022. márc. 11. 11:02
 11/92 A kérdező kommentje:
Úgy nem írhatom ki a kérdést, hogy már fizikálisan külön vagyunk? :)
2022. márc. 11. 11:15
 12/92 anonim ***** válasza:
95%
Legalább most, hogy amúgy is lezártad ezt a házasságot nyugodtan megmondhatnád őszintén a véleményedet, így könnyebb lesz lélekben is lezárni. Nem kell kiabálni, vádaskodni, egyszerűen a tényeket közölni, kendőzetlenül tükröt tartani eléjük.
2022. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/92 anonim ***** válasza:
94%

Az "anyját majmoló paprikajancsi" sem létezne, ha az anyja is úgy gondolkodott volna mint a kérdező! És akkor ez a kérdés sem létezne!


Ja, a kérdező a hibás, mert nem parancsra szül, amikor anyóspajtás elbőgi magát, hanem normális körülmények közzé szeretett volna gyereket. Ebbe a nyomorult családba szerencse is, hogy nem jött a gyerek. Anyós a saját életével kellene, hogy foglalkozzon, nem a kicsi aranybögyörőében kellene vájkálni.

2022. márc. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/92 anonim ***** válasza:
7%

12-es, csak így nincs értelme a kérdésednek.

Először is, ez akkor egy lezárt házasság. Csak ügyintézés kérdése, hogy jogilag is külön váljatok.

Másrészt meg ezt (a külön élés tényét) le kellett volna írni a nyitóban.

Harmadrészt, azért ment tönkre a házasságod, mert az életszínvonalad fontosabb volt, mint hogy gyereked legyen. Akkor tönkre ment volna úgy is, ha az esküvőtök napján lottó ötösötök lett volna.

2022. márc. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/92 anonim ***** válasza:
11%

Szinte semilyen extra anyagi feltételek nem szükségesek,


Egy csecsemőnek anyatej kell vagy minimum fél évig, és pár csomag pelenka, vagy talán jós vagy, hogy tudod milyen szintű infláció meg ár elszállás lesz itt 2-3 év múlva?


Mert ilyen gondolkodással sosem éred utól magad, és egész életedben az anyagiakon fogsz rágódni...

2022. márc. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/92 anonim ***** válasza:
95%
A férjed is ellened van, miközben ugyanabban a házasságban vagytok? Ne haragudj, de ezt nagyon gyorsan le kellene akkor most zárni...Normális?! Vagy ő megteremtett mindent, amit szerettetek volna? Mi lesz később, ha most ilyen két véglény tiporja a lelked? Majd ha fáradt mersze lenni, esetleg még segítséget is kérsz a baba mellett, leszel minden, csak fehér ember nem? Mert az anya dolga? Vagy mi? Hagyjuk is, ilyen mentalitással addig menekülj, amíg csak ennyi közöd van hozzájuk, és nincs gyerek!
2022. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/92 anonim ***** válasza:
22%
12: akkor mi a kérdés, ha már nem vagy vele...? Eldöntötted, lezártad.
2022. márc. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/92 anonim ***** válasza:
4%
Igazuk van. Remélem, talál egy normális nőt.
2022. márc. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/92 anonim ***** válasza:
2%
Egyébként meg a családsegítőktől egy rakás dolgot ingyen be lehet szerezni, ha rászorulók vagytok, van ismerősöm akinek 3 gyereke van a férje májbeteg, de dolgozik, asztalosüzemben, viszont nulla a szex (nem csak a betegsége miatt) így a csajnak szeretője is van, valami takarító, és nagyjából megvan mindenük a családsegítővel.
2022. márc. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/92 anonim ***** válasza:
92%
Aki szerint a gyerek nem kerül sokba az járt mostanában bármelyik áruház gyerek részlegen?
2022. márc. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!