Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha saját vállalkozást szeretné...

Ha saját vállalkozást szeretnék, milyen költségekre számítsak?

Figyelt kérdés

Főállásom van, most GYEDen vagyok még kb fél évig, közalkalmazott vagyok (ha ez számít, nem tudom).

Ha pl. szeretnék elkezdeni mellékállásban pl. manikűrözni/műkörmözni/fényképezni/varrni, bármi, ahhoz hogy kell nekiállni, menni pénzembe kerül, hogy hivatalos legyen? Havi fix, vagy az adott hónap bevételétől függ?


illetve +1 kérdés. Ha pl. műkörmös akarok lenni, akkor kell papír egy körmös tanfolyamról gondolom. Meg van ez valahol adva, hogy milyen papírra van szükség, amit elfogadnak képzettségnek, vagy csak legyen valami?

Szeretnék mindent hivatalosan csinálni


2018. febr. 4. 21:54
 1/2 anonim válasza:
2018. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, de itt is csak annyit írnak, hogy meg kell győződnünk arról, szükséges-e képesítés, de azt, hogy hol lehetne utánanézni, azt nem írja :/
2018. febr. 5. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!