Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy fektessem be a pénzem? 15/F

Hogy fektessem be a pénzem? 15/F

Figyelt kérdés
Sziasztok, mint írtam, 15 éves fiú vagyok. van egy kis pénzem, és szeretném befektetni valahogy. Nem tudnátok ötletet adni nekem? Előre is köszönöm szépen. És nem kérek lehordásokat.

2015. jún. 15. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Mennyi pénzt fektetnél be?
2015. jún. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát jah, jó lenne tudni.
2015. jún. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Saját vállalkozáshoz még fiatal vagy, és feltételezem ötleted sincs. Annyi pénzed meg valószínű szintén nincs, amit ingatlanba, vagy hasonló hasznos dologba be tudnál fektetni.


Vegyél gépjármű nyereménybetétet.

2015. jún. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzről van szó? Ha kevesebb mint 200.000 Ft akkor felejtsd el, hogy abból te hú de sok pénzt fogsz csinálni.

1. vagy gyűjts még hozzá

2. vagy tanulj belőle valamit (pl. tedd majd le a jogsit)

2015. jún. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

OK, hát kezdjük a legnyilvánvalóbb lehetőségnél: az éppen aktuális legjobb lekötött bankbetét, (mondjuk éves) VAGY, ha inkább gyűjtenél még hozzá folyamatosan, akkor megtakarítási számla. A Bankmonitor jó iránymutató az éppen legjobb lehetőségekről, de neked kell utána járni és okosan megkötni a szerződést (vagy megköttetni valaki mással).


Ezeknek a megoldásoknak az előnye a nagy hozzáférhetőség és biztonság, hátránya az alacsony hozam.


Ezekről mi a véleményed? Attól függően tudom mondani tovább.


Nem ártana azt tudni, hogy mi a célod a befektetéssel és milyen időtávban gondolkodol.

2015. jún. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kb.200 ezer forintról van szó, és hat olyan 2-3 évre gondoltam.
2015. jún. 15. 18:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes lehet meglépni a számlanyitást a Magyar Államkincstárnál, és venni 3 éves Prémium Államkötvényt.
2015. jún. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!