Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe fektessem a pénzem?...

Mibe fektessem a pénzem? (200. 000 + 400. 000 Ft) 22/F

Figyelt kérdés
Van egy kis megtakarított pénzem. 200.000 Ft kéznél és 400.000 Ft lekötve. Mibe fektethetném így 2011 közepén, amiből pénzt is csinálhatnék? Jogsim, nyelvvizsgám, diplomám már van. Egyetemre, nyelvtanfolyamra és web-programozói felsőfokú szakképzésre járok jelenleg. Ezeket azért írtam le, hogy ne írja senki, hogy képezzem magam :)
2011. aug. 29. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én földeket veszek. nálunk amerre terjed a város ott még régi kis 1000nm2-es kiosztott tsz földeket veszek amiknek most 200-400 közt vannak az árai némelyiken villannyal.

2 km-el beljebb az ugyanekkora földek üresen 4-6milla közt kezdődnek, szval 5-8 év múlva kikúrt gazdag leszek mert már van 9 db földem és még veszem őket (évente 2-3)


ezt tudom neked is ajánlani csak nézz ki pár földet a környékeden és érdeklődd meg h merre terjed a város.

tavalyelőtt pl vett rokonom pesten 1.5 milláért telket és tavaly eladta 20milláért mert oda épített 1 ósön v mi és az övé is beleesett

2011. aug. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

írtam privátba választ.

a föld is jó lehet de most valahogy ez nem jön be. nem beszélve hogy az ingatlanpiac még legalább 3 évig állni fog.

2011. aug. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igy igaz, az ingatlanpiac még nem az igazi, de sok embernek alig van már pénze és féláron is odaadja ha rögtön fizetek. és én türelmes vagyok, lehet h 4 de lehet h 10-12 év múlva ér sokat amit most megveszek, de ez mindig biztos fix összeg csak el kell majd adni.
2011. aug. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azért ahhoz, hogy majd pont arra jön az ósön meg a tesco, amerre neked földed van, nem kis szerencse kell, plusz kapcsolatok a földhivatalnál, hogy merre tervez a város terjeszkedni. másrészt meg nem túl jól hoz, kb 10 év a megtérülése, ezalatt én a családi vállalkozásunkba rakott pénz kb megháromszorozom.
2011. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a családi vállalkozás csak 1 dolog... nekünk is van 1 és rakok abba is, ez csak olyan mellékes a + pénzzel h ez is legyen, mint a számlám amire ha nehezen is de heti 10-20 ezret rakok soksok éve ha egyszer kell vmire meg akácos erdőket ültettem ...

mint irtad későn térül meg, de nekem ez is megfelel mert előreláthatólag jól megy sorom még 1 ideig de ha pl később nem megy úgy v gyerekek lesznek stb...

am a város meg csak 1 irányba engedik épülni mifelénk :DDDD


ez még mindig jobb mint régen kb 10 éve megnyerte 1 öreg a lottót és mondták neki h fektesse be a pénzét, erre a barom vett 100db mosógépet és 20 motort XD

2011. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!