Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 5mft te mit csinálnál belőle...

5mft te mit csinálnál belőle amiből rendessen megélsz?

Figyelt kérdés

Bővebben: Egy Ingatlanbol megkaptam a részem 5mfT-t és kezdeni szeretnék valamit vele mert elég nagyok az igényeim,5mFt meg nem elég ezeknek a kielégitésére.

Meghallgatok minden okos ötletet,talán társulok is ha jó az ötlet. BÁRMIEN... üzlet érdekell...


2010. febr. 25. 02:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem társulnék senkivel, mert mire észreveszed, lőttek a pénzednek...


5millióért már vehetsz egy kisméretű panellakást vagy egy vidéki kis házacskát...

A panellakást kiadhatod pl. albérlőknek, ebből havi jövedelmed lehetne.


Amellett, hogy havonta "fialna" a lakásod, az értéke is megmarad vagy még nő is idővel, jobban megmarad így a pénzed értéke, mintha ugyanezt a pénzt bankba tennéd és kamatozna. (A lakbérből havi 30-40ezret kaphatnál tisztán, banki kamatra kamatadóval csökkentve nem lenne ennyi.)


Ha pár év múlva bevezetik az eurót Mo-on, akkor rögtön sokat fog veszíteni az értékéből minden bankban őrzött Ft... (Az ingatlanra ugyanez nem érvényes.)

2010. febr. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam rajta,csak 5mft-ér nem kapok egy normális lakást az egyik az..a másik hogy nagyon apránként jön vissza a pénz 1évbe max. 600,000 ft jönne vissza... havi 50,000 el számoltam. Egy 5mft-s lakásra nem kérhetek el magasabb bérleti dijjat. Gondolkoztam kocsmán, de igazából nem is kocsma hanem ahol van elektromos roulett,játékgép, és szeszesital.. ezt kilehetne hozni 5mft-ból? A Gépeket bérelném, a szeszesitalokat meg megtudnam oldani hogy eladás után rendezem a céggel akitől veszem.
2010. febr. 25. 03:32
 3/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam még olcson ,rossz,sütőipari gépeket megvenni Romániába itthon felujitani és Németországba meg eladni.. ez hogy mehet?
2010. febr. 25. 03:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát a sütőiparos cucc az vagány.

Amugy 5 guriga talán nem sok, de ha nincs üzleti tapasztalatod,akkor nem lesz egyszerű, hiszen a mai világban annyi hiéna van hogy háttér és tudás nélkül sehova sem jutsz. A pénzedet egy nap alatt úgy el tudod bukni, mintha sose lett volna.

2010. febr. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha konkrét üzlet van,akkor többet is tudok szrezni de ehez olyan üzlet kell ami látom hogy nagy esélye van hogy hoz hasznot. Tapasztalatom nincs,de kapcsolataim,hátterem van, és van rengeteg rokonom aki jártas ebbe ők meg nem hiszem hogy a káromat szeretnék...
2010. febr. 25. 14:34
 6/12 anonim válasza:
100%
Tudsz bizniszelni aranyban. Én a helyedben mégis átváltanám euróra (spekuláció) és bankba tenném, hogy kamatozzon.
2010. febr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem én,de ezek mind hosszutávuak... szeretnék nyárra egy kocsit,és olyan üzlet lenne jo ami teljessen fedezné a kocsi 1 havi részletét...+ benzint költségét.
2010. febr. 25. 17:44
 8/12 anonim válasza:

Nekem van ötletem, nagyjából ennyi pénz kellene az elindításához, de nem mondom el, mert remélhetőleg én csinálom meg :)


Na komolyan:

- ennyi pénzből már el lehet kezdeni egy két dolgot

- elektromos rulett stb - rettentően kevés hozzá az 5M, 100 milliós tételt kell fizetni az államnak, hogy ilyen kaliberű játékgépet üzemeltess

- akármit csinálsz, 4-5 hónap alatt még a befektetés sem fog visszajönni, nemhogy hasznot is termelne, erre készülj fel.


Sok szerencsét!

2010. febr. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nehogymár kis kocsmák 100milliokat fizzesenek ki,azokér a rulettgépekér amik ott vannak?Bérelni is lehet én úgy hallotam...
2010. febr. 28. 21:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Úhh, vennék belőle egy hárfát és azzal járnám a világot és koncerteznék :) Bár az állam lehet, hogy felkopna...
2010. febr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!