Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munka az amit szívessen...

Milyen munka az amit szívessen csinálnál?

Figyelt kérdés
Sokan nem dolgozhatnak a szakmájukban és sokan benne rekednek egy ideiglenes munkában évekig.Te mit csinálnál legszívesebben pénztől függetlenül és mi az amiben kitudnál teljesedni?
2011. márc. 5. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

táncoslány lennék

de aki tud is a rúdon táncolni....

a tánc formálja az alakot! önbizalmat ad, mert visszajelzésként tetszik mindenkinek, aki látja.

és jól keresnék vele.


egy bökkenő, amiért ezt nem csinálom, tiltja a barátom. ha menni akarok, akkor vége.és én szeretem őt.

2011. márc. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Pénznyomdát és nagykereskedelmet üzemeltetnék globálisan kizárólagos jogokkal!

A világ összes fizetőeszközét gyártanám ;)

Ti meg dolgozhattok érte amit akartok ;)


Vagy játéggép forgalmazó, üzemeltető lennék, vagy kaszinótulajdonos.


Vagy tökmindegy, csak sok lóvém legyen.


De most komolyan, szerintem aki a mindennapos beosztásszerű munkában örömet talál annál valami nem 100.

2011. márc. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem pénz nélkül senki sem tud kiteljesedni semmiben sem.

Ha meg már van elég pénze, akkor bármihez van kedve az embernek, mert miért ne próbálná ki? Egyszer élünk.


Mondjuk bérgyilkos nem lennék sem egyéb elmebeteg munkák.

2011. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De most komolyan, szerintem aki a mindennapos beosztásszerű munkában örömet talál annál valami nem 100.


Hát az biztos!Azért is tettem fel ezt a kérdést,mert szerintem sok,nagyon sok ember nem azt csinálja amit igazán szeretne és csak nyomja a taposó malmot!Bár tény nem sok ember tud munka helyet váltani egyéb okok miatt,de én úgy gondolom hogy aki a munkájában örömöt lel,akkor az már boldog ember és ha mindenki azt csinálná amihez ért és amit szeret is csinálni,akkor sokkal több boldogabb,kiegyensulyozottabb ember lenne!

2011. márc. 5. 15:23
 5/12 anonim ***** válasza:
ez sem rossz "munka": [link]
2011. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:32


Jól megy egyeseknek az biztos....

2011. márc. 5. 15:41
 7/12 anonim ***** válasza:

Ebben az országban több millió meg nem értett zseni van, aki meg van győződve róla, hogy ki, ha ő nem, csak bele kell fogni, aztán dőlnek a milliók. Mindegy, hogy forex, rulett, vagy vállalkozósdi, csak dolgozni ne kelljen.

Ezek egy részének valóban dőlnek is, pláne, ha nem nulla forintból, hitelre kezdi el, meg kicsit ért is ahhoz, amibe belefogott.

Ám a másik, és jóval nagyobb rész tevékenysége abban merül ki, hogy utána telesírja az ehhez hasonló fórumokat, hogy bedőlt a hitelem, jön a végrehajtó, kikapcsolják a villanyt, még utána is fognak tiltani a béremből, stb.

Aztán meg puffognak, mikor nem értek velük egyet abban, hogy az én pénzemből kéne kifizetni a hülyeségüket.

Dehát hadd puffogjanak. Végülis nem én félek minden nap, hogy utcára tesznek, nem én bujkálok a végrehajtó elől, és nem engem zaklatnak telefonon a behajtó cégek.

Igaz, ez azért van, mert én olyan perverz disznó vagyok, hogy nem veszek fel semmire hitelt, annyit költök, amennyi van, és még a fix beosztásban végzett munkámat is élvezem, amiből még félre is tudok rakni :>

2011. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nem az a társadalom ahol "szabad" lehetsz, mert amint valaki kitalál valamit jó dolgot jövő héten kopogtat az állam az ajtaján az adóért! És nem is ezzel lenne baj, mert kopogtasson, de ne MINDENT vigyen!

Iylen Tv-nek médiának, és az újságban írottaknak meg ne nagyon higyjél, mert a média a legmocskosabb, leghazugabb állatfaja földön. Pénzért még az anyjukat is eladják ismerek jópár szerkesztőt, és egyebeket.

Amit az amcsi filmekben látsz róluk karakterábrázolást az kb úgy igaz ahogy van.

2011. márc. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
állítólag nem nehezebb félmillákat megkeresni, mint 50 ezret, csak egy kis gógyi kell hozzá
2011. márc. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha a megélhetésem biztosítva lenne, ha bármit csinálhatnék, és nem kellene foglalkoznom azzal, hogy mennyi pénzt kapok érte, illetve kapok-e egyáltalán érte valamit, akkor a lehető legtöbb dolgot próbálnám ki. Szeretem, ha változatos tevékenységekkel telik a napom, és nem ugyanazt kell csinálnom napi 8 órában. Vállalkozásba sosem kezdenék, mert az rabság. Inkább afféle kötetlen szabadfoglalkozású lennék.
2011. márc. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!