Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 16 évesen van 500. 000 ft-m...

16 évesen van 500. 000 ft-m szerintetek mit kezdjek vele hogy több legyen belöle?

Figyelt kérdés

16 éves fiu vagyok jelenleg teljesen öneröböl sikerült fél milliot öszegyüjtenem nagy nehezen :) Elkölteni nem akarom , azt szeretném ha több lenne belöle de az a gond hogy vállalkozás meg befektetni kevés pénz (bank kizárva mert havi kb 2-3 ezret kapnék kamatot rá szoval az teljesen felejtös ) Átlagosan ugy havonta 30-50 ezret keresek jelenleg igy azzal is fokozatosan bövül. SZoval a lényeg az hogy szerintetek hogy lehetne ebböl több pénzt csinálni lehetöleg kevés kockázatal ?

Minden segitséget szivesen fogadok és köszönöm hogy elolvastad.


2010. febr. 19. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha bankba nem akarod, akkor max. tőzsdézhetnél, csak ahhoz érteni kellene egy kicsit, meg ott a nagy kockázat.
2010. febr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Valamibe mindenképp fektesd be, mert csak romlik az infláció miatt.
2010. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok az okos gondolkodásodhoz!

Tőzsde valóban nem rossz megoldás, de igényel némi szakértelmet. Ajánlom a Forexet, devizatőzsde, minden új tag kap 5$-t. Legalább belekóstolsz, ha elbukod akkor ez van, ha szépen haladsz akkor talán vihetsz bele saját pénzt. (18 év felett regisztrálj, tehát pl szülő nevével, mert kifizetéskor kérnek személyit)

Ez csak egy tipp, lehet eszedbe jut valami jobb, viszont amíg nincs ötleted beteheted a bankba, az is jobb, mintha a szekrényedben pihen!

2010. febr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Független tanácsadó vagyok, de gyáva lennékl dőzsdére betenni, én egy sima axa számlára tenném 5,5 %éves kamat sztem nem rossza annl többet nem kapsz lekötetlenül, ha szeretnél mélyebben elbeszélgetni róla írj egy mailt szívesen segitek ..

2010. febr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

forex....az biztos jó buli lenne.egy jobb délután alatt elszórakoznád az egész lét.

sima magyar tőzsde.BUX.osztalékfizető papír pl Magyartelekom.az évi osztalék jelenlegi árfolyam százalékosan 7-8-9 %.ennél többet a kereskedelmi bankok sem adnak, és persze még mellette az esetleges árfolyam nyereség.ész nélkül nem éri meg semmi, de SEGITENI akartam és hidd el ez nem rossz ötlet.

2010. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Először is, mivel gyakorlatilag két éve államcsődben van az ország és mesterségesen lebegtetik a Forint árfolyamát így azt tanácsolom, hogy váltsd Euro-ra. Könnyen lehet, hogy egy év múlva nem 300, hanem 500-1.000 Ft-os Euro árfolyam várható, tehát ezzel egyrészt csak nyersz. Ha már kezedben a másik valuta, akkor nyugodtan lesz időd gondolkodni egy világrengető és olcsó ötleten, ami könnyen kijön ekkora összegből is, egy ilyen ötlettel nagyon sokat kereshetsz, ha elég kreatív vagy.:)
2010. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!