Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Öszehoztam őket, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öszehoztam őket, de nem jöttem ki belőle jól, mert belémszeretett! Most mihez kezdjek? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Van egy haverom meg barátnőm. Összehoztam őket. Nagyon szerették egymást, már el akartak jutni a szexig is. Valamelyik nap jöttem suliba, és hallom, hogy elmesélte a barátnőm, hogy lefeküdt a pasival. Örültem. Erre rá két nappal, a pasi dobja a csajt, és azért mert belémszeretett. Nagyon szar, mert én nem szeretem őt! Szerintemm nem is valami helyes srác, de hát ízlések és pofonok! Most mit tegyek????
2009. szept. 24. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmit. Utasítsd vissza. Nem értem, ez miért kérdés. Csúnyán elbánt a barátnőddel, és akár téged szeret, akár csak a skalpodra utazik, nem lenne ildomos vele összejönnöd, egyrészt mert ilyen görénységet csinált, másrészt meg a BARÁTNŐDDEL. Főleg, ha nem is tetszik.


Komolyan nem értem, hogy ez most miért kérdés.

2009. szept. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!