Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon kevés a tejem és a...

Nagyon kevés a tejem és a védőnő azt javasolta, hogy kezdjek el tápszert adni a picinek.12 hónapos babámnak milyet adjak? Ha cumisüvegből, akkor mekkora méretű cuclival? (soha nem ivott belőle)

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 09:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Én már kinőttem ebből a korszakból, de egy éves gyerek (vagy csak elgépelted?)már rendes tejet is ihat, és ilyenkor már pohárból, legfeljebb csőrösből.
2009. szept. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem gépeltem el, 1 éves a babám.
2009. szept. 30. 09:23
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

szia!

kérdezd meg a gyerekorvost, de lehet a dm-ben és rosmannban is tápszert kapni. de inkább kérdezd meg, hogy milyet javasol.

hogyhogy nem ivott még belőle? úgy érted, soha nem ivott cumisüvegből? akkor miből?

tökmindegy, hogy milyet veszel, kicsit szúrd ki a cumit, hogy könnyebben jöjjön, ilyen nagy babának már nem kell a kicsi lyuk :)))

sok sikert!

2009. szept. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Azért nem ivott még belőle, mert már kiskorától kezdve pohárban kapja a folyadékot. Ezért is kérdeztem.

Köszönöm a válaszodat!

2009. szept. 30. 09:53
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Ennyi idős korban, már vegyesen táplálkozhat a gyerek, friss zöldséget, gyümölcsöt, főzeléket, egyszóval mindent amit Ti is esztek. Miért kéne neki tápszer? Nem értem a védőnőt...
2009. szept. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
én értem a védőnőt. megvették a tápszercégek.
2009. szept. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Őszintén, én sem értettem, de ő köti az ebet a karóhoz, hogy márpedig tápszer kell még a gyereknek. A tehéntejet szerinte csak 3-4 hónap múlva vezessem be.
2009. szept. 30. 10:11
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Van benne valami :)))
2009. szept. 30. 10:12
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Az anyatej elfogy előbb utóbb, nem kell kiegészíteni tápszerrel, csak akkor, amikor még nem táplálkozhat úgy a baba, mint ahogy mi. Csinálj neki tejbegrízt, forrald fel a tejet, és egye azt. Á, tényleg nem értem...
2009. szept. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy látom, hogy a védőnőm túlparázta a dolgot. Úgy látom, hogy a tapasztalt anyukák többsége már nem adna tápszer. Nagyon szépen köszönöm a sok választ!!!
2009. szept. 30. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!