Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan találjak befektetőt?...

Hogyan találjak befektetőt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy ötletem szeretném bemutatni, és befektetőre lenne szükségem. Nem hosszú távra, de nagyobb összegre lenne szükségem (kb 20 millió, ami kevesebb mint fél éven belül visszajönne/megfordulna).


Neten tudok találni ilyen oldalakat? Én csak a JEREMIE programot találtam, de az nem az amire nekem szükségem van.

Esetleg Budapesten tudtok olyan helyeket, rendezvényeket, módszereket ahol befektetőkkel tudok beszélni, ismerkedni?


Köszönöm!



2014. szept. 10. 02:13
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ez elég nehéz lesz. vegyél fel inkább hitelt, ha bízol magadban.

de egyrészt mostanában vállalkozni elég botorság, másrészt kb. az emberek 2%-ának van megvalósításra érdemes ötlete (amit aztán a mai viszonyok között általában mégsem érdemes megvalósítani), nem tudom (inkább nem hiszem, ne vedd magadra), hogy közéjük tartoznál, pláne, hogy azt mondod, több mint 20 milliót hozna fél év alatt. szóval elenyésző az ilyen ötletek száma.

2014. szept. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.: Ötlet, az kevés. Ötleted dolgozd ki, védesd le.

2.: Kutass, hogy egyáltalán van-e szüksége másoknak is az általad fenomenálisnak talált, megvalósítható ötleted hasznosítására.

3.: Csinálj üzleti tervet, ami bizonyítja:

- a./ a 20 milla elég,

- b./ hogyan, milyen módon és mennyi idő alatt térülne vissza, no és mennyi nyereséggel.

4.: Ha mindezt elvégezted, akkor keress profilbavágó céget - és aztán tárgyalhatsz velük.

.

Helyet tudok mondani: bármely jobb étterem.

Kérdés:

- hogyan ismered meg, a vendégek közül ki a befektető;

- miért vársz bizalmat, ha odamész, mint Ötletelő János és kérsz 21 millát;

- te mit tennél az ő helyükben?

2014. szept. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én adok. Mekkora értékű az ingatlan, amit fedezetként kínálsz fel?
2014. szept. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem csak öltetről van szó, hanem akár holnap kezdhetném csinálni a dolgot.

a 20 milla elég lenne (kb 16-18 kell), és pár millió lenne a nyereség (1-5 között).


Tudom, hogy sokan rukkolnak elő szerintük kiváló ötlettel. Én nem a leggazdagabb akarok lenni, ezzel egyszerre sok pénzt kapnék, de egész évre elosztva, kb havi 300-600ezer forint lenne a nyereség.

2014. szept. 11. 01:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!