Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan találjak úgy üzleti...

Hogyan találjak úgy üzleti befektetőt, hogy ne lopja el az ötletemet?

Figyelt kérdés

Van egy pár ötletem, de vagy mintaoltalmat kérhetek rá, ami már egy kis módosítással megkerülhető, szabadalmat pedig csak technikai újításra lehet kérni.


Hogy adjam elő magam meggyőzően egy befektetőnek úgy, hogy ne zsákmányoljon ki, de ne is lopja el az ötletem?


2012. okt. 23. 16:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy félek nekik részletesen elmagyarázni mit is szeretnék, nem tudom mivel tudnám magam bebiztosítani ilyen esetben?
2012. okt. 23. 16:02
 2/7 A kérdező kommentje:

mondok egy példát, mondjuk én banánhabból formázott almákat szeretnék készíteni, de kéne hozzá egy formázógép és egy cégalapítás. (ez egy elvont példa)


Mi biztosít affelől, hogy miután a befektető természetesen nemet mond a kérésemre, nem vesz egy formázógépet és kezdi el gyártani az almáimat nélkülem?

2012. okt. 23. 16:09
 3/7 anonim ***** válasza:
nem mondasz olyan részletet, amiből mindent kitalálhat.
2012. okt. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor viszont nem fog befektetni.
2012. okt. 23. 16:20
 5/7 A kérdező kommentje:
Ő ugyanúgy fél az átveréstől, ahogy én. Így ha kihagyok részleteket nem fog belemenni az üzletbe.
2012. okt. 23. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor olyat kell keresni akiben megbízol, vagy sík hülye abból amiből te üzletet akarsz csinálni.
2012. okt. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kockázat nélkül nincs üzlet.

Ő kockáztatja a lóvéját, te az ötleted.

2012. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!