Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudnék kilépni a...

Hogyan tudnék kilépni a Sciennet-ből?

Figyelt kérdés
Tudom, én voltam a hülye, hogy regisztráltam. Még egyszer sem használtam semmire, de nagyon szeretnék kilépni belőle. A honlapjuk nem működik, a telefont nem veszik fel. :-( Van valamilyen törvényes út, amelyen kérhetem, hogy töröljenek a rendszerből?
2010. jan. 18. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
fektettettél is bele pénzt?vagy csak regisztráltál?hogy kedvezményesen vásárolhass?..ha csak ez utóbbi érint téged,kkor hagys a francba.
2010. jan. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*hagyd
2010. jan. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*fektettél
2010. jan. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ha küldesz egy levelet a postacímükre, amiben leírod, hogy szeretnéd, ha törölnének a rendszerből, illetve a továbbiakban nem járulsz hozzá, hogy reklámanyagokat küldjenek, törölniük KELL. Ez még nem jelenti azt, hogy törölni is fognak...
2010. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak regisztráltam, kaptam egy kódot, de nem csináltam vele semmit. Nem vásároltam kedvezményesen, egyáltalán nem használtam, de megnyugtatna, ha sikerülne kilépnem, illetve Anyut és a Férjemet is kiléptetni.
2010. jan. 18. 11:49
 6/11 anonim ***** válasza:

Asszem én is regisztrálva vagyok, de mikor mondták, hogy a kártyáért fizetni kell, azt mondtam, "na ezt azért nem".


Azóta leiratkoztam a hírlevelükről és hagytam a fenébe.

2010. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1.vagyok

ezért kérdeztem..sztem ne aggódj,ha nem adtál nekik pénzt nem lehet baj.

2010. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A cég szervereit néhány hónapja lefoglalta az APEH adócsalás miatt. A cég azóta nem működik. Egy ismerősöm az APEH eljárás megkezdése hetében akarta felmondani a regisztrál tagságát, több is volt a családban, olyan is aki értékesítőként lépett be. Azt válaszolták, hogy 6 hónap a felmondási idő. De aztán jött az APEH, így megoldódott a dolog. Szóval nem kell velük foglalkoznod, leléptek a pénzzel, ami befolyt.
2010. jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezt most találtam, ezek szerint nem lépett meg az ügyvezető, hanem ül.


[origo] üzleti negyed> hírek


Hírek

Válság

- új!


Befektetés

klikkbank

Forintárfolyam

Tőzsde

- új!


Ingatlan

Jog

- új!


Állás

Vállalkozói negyed

Lakáskassza

Biztosítás

Fordítás


BANK ÉS PÉNZÜGY

Nagy veszteség a Bank of Americánál Frankkötvényt bocsát ki az OTP Újra 269 fölé került a forint

Iratkozzon fel RSS-csatornáinkra

[origo] eszköztár 2.0 (IE) [origo] eszköztár 2.0 (Firefox)

Hírlevél

kér lemond

hirdetés

AEG L 46010L felültöltős mosógépÁr: 114.900 Ft-tól

Olympus X-925 digitális fényképezőgépÁr: 27.900 Ft-tól

Címkék:Sciennet-ügy,VPOP,ScienNet

Aláírásgyűjtést kezdtek a sciennetesek

[origo]2010. 01. 20., 13:47Utolsó módosítás: 2010. 01. 20., 13:50

Címkék:Sciennet-ügy, VPOP, ScienNet

eszközök:


A tagok aláírásaival megtámogatott beadvánnyal akarja elérni a VPOP-nél a Sciennet törzsvásárlói közössége, hogy újraindulhasson a rendszer. A törzsvásárlókat képviselő ügyvéd még nem döntött arról, hogy célszerű-e benyújtani a dokumentumot a nyomozó hatósághoz.

MIBŐL LESZ LAKÁSA?

Gondolkodjon előre és tegyen félre!

Biztosítsa jövőjét és jusson kedvező lakáskölcsönhöz!

Ön is szenved a válságtól?

Van róla története?

Írja meg nekünk!

Ajánlat


* A gazdaság legfrissebb hírei


JÁTSSZ ONLINE!

KORÁBBAN


* A Sciennet klubtagjai az APEH-től is félhetnek

* Nem adózott a piramisjáték-gyanús cég

* Lecsapott a VPOP a ScienNetre

* Nem büntette a PSZÁF a ScienNetet


OK.hu


"Nehéz két hónap várakozás után elérkezett az idő, hogy jogi úton, megengedett eszközökkel segítsük az ügyvédek munkáját, mutassuk az összefogásunkat, és közöljük a hatóságokkal, mindannyiunkat hátrányosan érintett és érint a hatóság eljárása" - áll abban az [origo] birtokába jutott köremailben, amely a Sciennet-törzsvásárlók körében terjed.


A levél a VPOP vizsgálata miatt tavaly novemberben megbénult törzsvásárlói klub "választmánya" által indított aláírás-gyűjtésről tájékoztatja a tagokat, csatolva a szükséges íveket is. A támogatók aláírásukkal "jelezhetik sürgető vágyukat a rendszer újraindításáért". A kezdeményezők megjegyzik, hogy a törzsvásárlók, illetve a velük szimpatizáló rokonaik, barátaik "saját sérelmüket, sorsukat bemutató leveleket is mellékelhetnek", hangsúlyozottan kulturált hangnemben.


Leválasztanák a klubot a vizsgálatról


A 2006-ban indult, 440 ezer tagig jutó rendszer működtetőit közel egymilliárd forintos adóhiány okozásával gyanúsítja a VPOP. A hatóság két hónapja őrizetbe vett egy cégvezetőt, zárolta az offshore cégként működő Sciennet International LLC számláin talált pénzt, egyúttal lefoglalta a számítógépes rendszert.


A törzsvásárlókat képviselő ügyvéd, Magyar György azt szeretné elérni, ha a klub működését a továbbiakban nem lehetetlenítené el a vizsgálat, a rendszer használói közül ugyanis sokan nem jutnak hozzá az összegyűjtött pénzükhöz. "Válasszák le a törzsvásárlói kör jogszerű, törvényes működését a vizsgálatról, és állítsák vissza a működését" - javasolta január elején tartott sajtótájékoztatóján.


Ezt a törekvést támogatná a "választmány" mostani kezdeményezése. Magyar György az [origo] érdeklődésére azt monndta, ha az aláírt ívekhez csatolt beadvány elkészül - várhatóan még ezen a héten -, akkor megnézi, és eldönti, hogy szerencsés lépés-e benyújtani a nyomozó hatósághoz.

Kommentálja ön is!

2010. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elnézést, egy kicsit bele kellett volna törölni.
2010. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!