Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri belépni a ScienNet...

Megéri belépni a ScienNet rendszerbe, és ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés
Ha valaki már tag benne,elmondaná hogy mi az üzlet benne?Nekem nagyon gyanús az egész,egy piramisjátékra hasonlít,bár tudom mégsem az!
2009. aug. 23. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem eri meg.
2009. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

A scientológusok közé?

Kerüld őket, mint ördög a tömjénfüstöt!

2009. aug. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem sem. Bár én láttam már 145000 ft-os utalványt. Egy rakat adidas cuccot vásárolt és azzal fizetett.
2009. aug. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Befektetéssel megéri belépni,másképpen nem igazán,és köztudott hogy nem szélhámos cég,ahhoz túl sok a termékpartner van,én benne vagyok és még nem fektetem bele,de nemsokára lesz pénzem és befektetem,mert aki ugymond fölöttem van az nekem bebizonyitotta hogy befektetéssel elég hamar megkapod az alapot,megmutata az utalást is ami a bankszámlájára érkezett,és a több mint 90 ezer forint értékű élelmiszer utalványt amit havonta kap,augusztus 1 től reklámozzák a tévében is,elsőnek a Tv2 lesz a mokkában!Szóval én azt mondom hajrá!!!!
2009. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 judka ***** válasza:
90%
MLM-be soha.
2009. szept. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!