Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Bebukott a Sciennet? Örültök?

Bebukott a Sciennet? Örültök?

Figyelt kérdés

[link]



Én csapkodom a térdem!! LOL!!!


2009. dec. 1. 23:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én is ma este hallottam... De érdekes módon, nincs nagy hírverése. Én számítottam rá, furcsa lett volna, ha nem így történik. :D
2009. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Van sok kisember aki befizet egy foglalót (10 ezer tagsági ami nem jár


vissza)


Ezután a tag a hálózathoz csatlakozott boltokban kedvezményt kap


illetve vásárolhat magának újabb bónuszokat.


A vásárlás utána sciennet is jutalékot kap (két helyről szedi be a


pénzt, tagok és bolt)



A sciennet a jutalékok egy részét visszaosztotta a klubbtagokra

(hogy valamit azért vissza is kapjanak)



Igy a boltok hazsna csupán annyi hogy a sciennet fizet a tagjainak


hogy náluk váésároljanak de közben ezt a boltok fizetik jutalékként a sciennetnek..

És itt bukik ki az átverés a dologban..


A boltok fizetnek a vásárlóknaka scienneten keresztül hogy náluk vásároljanak :D Közben a sciennet is leveszia lóvét a tagoktól is mega boltoktól is, adót meg nem fizet...


Jó mí? :D:D:D:D:D


Így kell ezt csinálni offshore módra!!

Másfél milliárd Kp-t foglaltak el a cégvezető lakásán!!


Ezekután el lehet képzelni mennyi lett kimenekítve az évek alatt külföldre!!!

Azért nincs belöle balhé mert lefogadom hogy 2 hónap múlva kivásárolja magát a manus és megpattan hogy többet a nyomára se bukkannak!!!!


Viszont a boltok akik a hálózatban voltak itt maradnak és számíthatnak egy beható APEH vizsgálatra talán méga vásárlótagok is stb stb stb....

2009. dec. 1. 23:24
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Ne tudom, mi öröm van az ilyenen???...

Nem szoktam más baján kárörvendezni.


Csak annak örülök egyedül, hogy én nem voltam a tagja.

(Valahogy az egész gyanúsnak tűnt, nem s léptem be.)


De most nekem se jobb, se rosszabb nem lett, hogy a Sciennet lebukott.

2009. dec. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Örülök.:):):)
2009. dec. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Bár én anno regisztráltam, de sose vásároltam ezen keresztül, be se fizettem semmit, viszont a hírlevelek érkeztek sorra, és gyanús volt, hogy folyamatosan szakítják meg a kapcsolatot partnerekkel, ilyent az nem csinál, aki üzletet akar csinálni, kivéve, ha megszűnik a partnercég valamiért.

Pár napja egy ismerősöm mondta a botrányt, őszintén szólva nem lep meg, de vagy eleve csalni próbáltak, vagy nem értenek hozzá, aki ért hozzá, annak csalás nélkül is sikerül.

Nem vicces a dolog, mert sajnos sokan szenvedtek kárt, akiknek nem volt közük ehhez a botrányhoz, és nem valószínű, hogy valaha is kárpótlást kapnak.

A Sciennet csapata meg tanulja meg, hogyan kell rendesen felépíteni egy ilyen üzletet, hogy működjön is és tiszta is legyen.

2009. dec. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Másfél milliárd KP? Miért tart valaki mondjuk 50 000 db húszezrest magánál? Ez azért elég fura.

Amúgy az ilyesmik mindig gyanúsak, bár váltig állítják, hogy ebben nincs semmi. Részemről a "Gazdagodjon meg költekezéseiből" szlogen is olyan mértékben taszító, hogy 1 percet sem szántam volna rá, hogy valaki elmondhassa e remek üzlet lényegét. Sajnálom, akiket bepaliztak.

2009. dec. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

ma 00:22


A Sciennet vezetői nagyon is jól tudják hogy mit csinálnak nekem csak az a furcsa hogy közel 900 milliós adótartozást miért nem lehetett befizetni az otthon őrizgetett másfél milliárdból?


Mellesleg az ilyesmi sosem magától történik hanem bejelentés alapján..


Nem lennék meglepve ha a lyoness meg a többi is ugyanígy bedőlne..

2009. dec. 2. 00:55
 8/17 A kérdező kommentje:
Összes KCSG külföldi idejön, egyse fizet adót, de az eccerű parasztnak a fizetése 70% át elviszi az adó meg az áfa!!!
2009. dec. 2. 00:56
 9/17 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 00:22


piramisjátékot "rendesen" csinálni????

2009. dec. 2. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 00:27


ez a "gazdagodjon meg költekezéseiből" kb. olyan, mint a "józanodjon ki alkoholivás által"


sajnálom, hogy nem előbb számolták fel a céget. ez kiszámítható volt, hogy bebukik. szerintem a lyoness is izzad.

2009. dec. 2. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!