Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Bebukott a Sciennet? Örültök?

Bebukott a Sciennet? Örültök?

Figyelt kérdés

[link]



Én csapkodom a térdem!! LOL!!!


2009. dec. 1. 23:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Lehet az ilyent rendesen csinálni, rengeteg hasonló van körülöttünk, ami elterjedt, és az ember bele se gondol, hogy az is hasonló, csak nincs így felfújva, mint ez volt. A Sciennet gyorsan akart nagyot kaszálni, ezt másképp nem tudta, ha nem ilyen mohók, akkor még akár működhetett is volna.
2009. dec. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2009. dec. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21%
Legalább vetted volna a fáradságot, és utána jártál volna annak, hogy hogyan is működött a jutalék kifizetés, stb. A boltostól egy fillért sem kért a cég, a vásárlások kedvezményéből tartott meg 1%-ot. Nem tudom mi lehet az igazság, de gyanús, hogy ilyen kárörvendők miatt veszítettek pénzt azok az emberek, akik hitték, hogy ebből tudnak egy kis pénzt keresni, kicsit tudnak spórolni. Én kizárólag a kedvezményeket vettem igénybe, most meg nem látok belőle semmit. Sajnálatos, hogy van olyan akinek másnak a baja, az öröme.
2009. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

ma 14:11



A Tv mondta! Nézd meg a riportot!!

2009. dec. 2. 19:10
 15/17 A kérdező kommentje:

Mellesleg látszik hoyg miért tart itt az ország, elsiklasz egy 900 milliós adócsalás mellett, csakhogy a kis kedvezményed meglegyen.


Ez a probléma hogy mindenki így gondolkodik, ezért nincs összetartás, és ezért lehet lekenyerezni mindenkit pár asztalról alásörpört morzsával..


Ebben az országban csupa filléres krva ember él, akik így gondolkodnak mint te, tisztelet a kivételnek!


És már bocs de amíg engem az APEH kicsinál ha nem adok valakinek nyugtát, addig más se sikkaszgasson már milliárdos adókat...

2009. dec. 2. 19:16
 16/17 anonim ***** válasza:
66%

Én úgy röhögtem! Főleg, ahogy itt is győzködték a jónépet a tagok, hogy a sciennet kifehéríti a gazdaságot, meg 170ezer taggal nem lehet bebukni stb.

Most is röhögök. xD

2009. dec. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, a káröröm a legszebb öröm, mivel nincs benne irigység, ugyanakkor fekvő emberbe nem rúgunk (még akkor se, ha megérdemelte, már megkapta a magáét, a földre került).

Van ilyen jellegű dologból olyan, ami működik, pl. a SMART program is hasonló, igaz, hogy ott pénzt nem kapsz vissza, de a pontokat a partnereknél vagy SMART boltokban levásárolhatod.

Nem tudom, de nekem úgy rémlik, hogy tagságért, regisztrációért, hogy valaki használhassa a kártyát, nem kellett fizetni. Én regisztráltam, mert kíváncsi voltam, és nem kértek tőlem egy fillért se, igaz, nem is vásároltam a partnereknél, mert máshol olcsóbb volt, ami kellett, vagy más hely közelebb volt, és nem vagyok időmilliomos.

2009. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!