Hogyan számlázzak?

Figyelt kérdés
Katas egyeni vallalkozo szeretnek lenni, alanyi mentesen. Online tanfolyamokat fogok tartani tehat nem talalkozom az ugyfelekkel... Hogyan adhatok nekik szamlat?? Letoltottem egy szamlazoprogramot, de ez nem e-szamla, hanem pdf-be lehet menteni meg nyomtatni. Probaltam utanaolvasni, de annyi infot olvastam hogy most mar teljesen megzavarodtam: olyat irt valaki h csak siman elkuldom neki pdfben es mindketten kinyomtatjuk... Azt ertem h en mer nyomtatom ki de o mi a francnak nyomtatna ki ?? Meg olyat is hallottam h postan az h megy?? Es ha ilyen programot hasznalok akkor is kell vennem szamlatombot?? (Nem lesz kp-s ugyletem)

2014. szept. 4. 01:29
 1/1 Enikő64 ***** válasza:

A számla szigorú számadású bizonylat,nem tudsz számlát kiállítani,csak úgy,hogy letöltöd a nyomtatványt a netről.

1.Megvásárolhatod a számlázó programot,értelemszerűen kitöltöd a számlát-azt már elküldheted pdf.-ben az ügyfélnek :)

2.Amikor már van adószámod!Vásárolsz számlatömböt(nem készpénzeset) az általad kitöltött számlát postázod.

2014. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!