Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebben a hónapban lejár az...

Ebben a hónapban lejár az internet szerződésem. Lemondom, majd újraköttetem, mert így olcsóbb lesz. De hogyan is számlázzák az új összeget? Mikortól számít? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Amikor lejár, aznap lemondom és új szerződést írok alá, ezáltal kevesebb összeget kell az internetre fizetnem. Arra vagyok kíváncsi, hogy ebben a hónapban még kiszámlázzák az alapot (amit eddig is fizettem - ez 4.850 Ft-ot takar) vagy az újat fogom megkapni? Köszönöm a segítséget!

2012. jún. 16. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Onnan számít, amikor megkötöd a szerződést. Ha az utolsó nap előtt küldenek számlát, és lemondod, valószínű nem kell befizetni. De kérdezd meg a szolgáltatót, biztosat csak ők tudnak mondani.
2012. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. jún. 16. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Naptári napra számolják az egyiket is, és a következőt is. Legalább is az Invitelnél így csinálják, nagyon korrektek.
2012. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nadetényleg válasza:
Minden szolgáltató másképp csinálja. Nem kimondottan ajánlott a lemondás, inkább szerződés megújítás ajánlott ha ugyanannál a szolgáltatónál akarsz kötni. Ha nem adják olcsóbban, nézz szét az internetet.hu-n: [link]
2012. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!