Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha kapnál ötezer Eurot,...

Ha kapnál ötezer Eurot, milyen vállalkozásba kezdenél?

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 15:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Ennyi pénzzel nem kezdenék komoly vállalkozásba
2014. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%
Ennyivel mit akarsz kezdeni? Max egy házat lehet rajta venni...
2014. júl. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

házat másfél millából?

Bajosan

2014. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Semmienbe!
2014. júl. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
elmennék nyaralni belőle :)
2014. júl. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ha azt vesszük, hogy valaki a semmiből indul...

Nem olyan vállalkozásra gondoltam, amiből milliók esnek be.

2014. júl. 19. 18:36
 7/17 kissg23 válasza:
16%

Ne hallgass azokra, akik soha nem kezdtek bele semmibe és valószínűleg az életük során nem is fognak.


5000 euróból sokkal-sokkal könnyebb elindulnod, mint a semmiből vagy a nagy mínuszból (mint ahogyan azt már sokan megtették).


Én először is vennék egy jó laptopot (de nem veszek, mert már van), befizetnék pár tanfolyamra, hogy meglegyen a tudásom (de nem teszem, mert már ezen is túl vagyok), utána online vállalkozásba kezdenék, lehetőleg online hálózatépítésbe. (Ez is megvan.)


Fontos, hogy meglegyen hozzá a tudásod (ehhez kellenek a képzések), mert anélkül úgy jársz, mint azok a károgók, akiknek soha nem sikerül semmi, de "tudják a tutit". Szóval azokra hallgass, akiknek már sikerült. Ha kérdésed van, a kissg (@) freemail.hu címen keress meg, segítek.

2014. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

húha, megjött a hálózatépítő, piramisjátékos.:)

Az élet nyertese.:)

2014. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Megveszed az indulócsomagot kissg23-tól és máris elindultál a millimossá válás útján.
2014. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 mmatt válasza:

Ha ezt a kérdést egyáltalán feltetted, és különösen, hogy itt tetted fel, akkor fogadd meg azoknak a tanácsát, akik azt mondják, ne kezdj vállalkozásba.


"Ha azt vesszük, hogy valaki a semmiből indul... "

Ha te ismersz olyant, aki a semmiből indult és működő vállalkozása van, akkor most azonnal fordulj hozzá.


Én olyan vállalkozásról még nem is olvastam, aki a SEMMIBŐL INDULT. Akik nem kerestek talán milliókat, de legalább az egy éves születésnapjukat megérték, rengeteget dolgoztak azon, hogy megtudják, milyen terméket/szolgáltatást keresnek a piacon, ami még nincs, vagy nincs belőle elég, hogyan kell azt olcsóbban előállítani/beszerezni, mint amennyiért el lehet adni, és hogyan találják meg a vevőket, akik azt megveszik.

Ez az ami nem semmi. Ami semmi, az az 5000 euró ehhez a tudáshoz képest.


kissg23 tanácsaiból annyit fogadj meg mindenképp, hogy SZEREZZ TUDÁST. (Én azért nem biztos, hogy személy szerint hozzá fordulnék.)

Amíg a tudást meg nem szerezted, addig tedd a pénzed a bankba, vagy nyarald el, egykutya.


Ugyanis tudás nélkül nem 5000 eurót, hanem félmilliót is rövid idő alatt, nagy biztonsággal fogsz elveszteni.


És sajna az életképes vállalkozáshoz szükséges tudást nem itt a gyakori kérdésekhez hasonló oldalakon osztják.

2014. júl. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!