Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha lenne 3 milliód milyen...

Ha lenne 3 milliód milyen vállalkozásba kezdenél?

Figyelt kérdés
Örököltem 3 millió forintot. Gondolkodom, hogy valami saját vállalkozásba fektetném be. A DVDtéka-kocsma-turkáló mitikus háromszögön túl, ti mit csinálnátok meg, amire elég ennyi és életképes is?
2011. dec. 22. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérdés: hol lenne /hol laksz/ a vállalkozás, van-e valamilyen szakmád, képesítésed?
2011. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Középfokú kereskedelmi végzettségem van, semmi speciális, szóval pl hentes nem nagyon jöhet szóba. Igazság szerint valamilyen kis üzletre gondoltam. Egyébként esztergomi vagyok.
2011. dec. 22. 20:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Kis üzlet, ami nem is igényel komoly beruházást pld. egy 100 ft-os bolt. Oda még bemennek az emberek. Kényelmesen meg lehet csinálni.
2011. dec. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Illetve a 100Ft-os bolt még életképesebb egy kezdő vállalkozónak (fix beszerzési hely, könnyen kalkulálható költségek) mint a

- DVDtéka (lefutott, 1-2 éven belül már nem is gyártanak DVD-t - kiv díszdobozos),

- kocsma (januártól nem lehet dohányozni, kb 30%os forgalomcsökkenés mostanihoz képes, kocsmák fele bezár),

- turkáló (legtöbb még az alapköltségeket sem termeli ki, bizonytalan beszerzési forrás).

2011. dec. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseriteni,de ez az osszeg vallakozni nagyon keves.

ez van.

2011. dec. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
fuvarozzál
2011. dec. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A 100 forintos bolthoz nem is kell három millió. Tehát még pénzed is maradna. Fontos, hogy forgalmas helyen legyen a kis üzleted és a közelben lehetőleg ne legyen egy másik ugyanilyen. Nekem elhiheted, értek hozzá, van gyakorlatom a témában.
2011. dec. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szia! Én tudnák neked havonta csinálni 20%-ot vele legálisan.És még a pénz is nálad maradhat.
2011. dec. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát én megmondom őszintén: 100 forintos üzletet biztos nem nyitnék akárhol és akármilyet. Sok városban a vevők közel 2-3%-a elve úgy megy be hogy szándékában áll valamit elvinni fizetés nélkül. Ha értessz valamihez vagy van valami amiben jobban el tudsz merülni akkor azzal kapcsolatos szaküzlet nyitására bíztatnálak, de szerintem a legjobb megoldás az lenne ha nem nyitsz boltot, hanem a netes lehetőségeket felhasználva csinálsz egy webáruházat a cégednek, rengeteget megtakaríthatsz az üzlethelyiségen és egyáltalán nem biztos hogy kissebb lesz a forgalmad, sőt ha jó kampányt szervezel és a webshop is normálisan össze van rakva akkor 2-3 éven belül a visszatérő vevőkre is könnyedén lehet már hagyatkozni.
2011. dec. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mindenképp csak olyanba kezdj amihez értesz!!!
2011. dec. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!