Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozásba kezdenél,...

Milyen vállalkozásba kezdenél, ha lehetőséged volna rá?

Figyelt kérdés

Régóta dolgozom külföldön, összegyűlt egy kis tartalék pénzem. Gondolkodom a hazaköltözésen, és azon, hogy önálló vállalkozásba kezdek. Nincsenek tízmillióim, és nem szeretnék tőkéstársként beszállni máshoz.

Sokféle ötletem volt/van, de épp annyi ellenérvet hallok mindegyik ellen, mint mellette.

Évek alatt kiestem kicsit az itthoni gyakorlatból, bizonytalan vagyok. Elmúltam 30 éves, értek a műszaki dolgokhoz, ezen a téren tervezek, de bármilyen egyéb használható ötletet elfogadok. Üzlettárs nem szívesen lennék, a külföldi biznisz sem vonz igazán. Ötlet?


2009. okt. 6. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Hehe! Ez jó!

"Sokféle ötletem volt/van, de épp annyi ellenérvet hallok mindegyik ellen, mint mellette."

Sokáig én is mondogattam ilyeneket, de már kitöröltem őket a memóriából. Ha másokra hallgatsz, akkor mindig ezt fogod kapni és nem jutsz semmire.

Menj el sétálni és nézz körül! Valami majd csak eszedbe fog jutni. Mások a lehetőségek falun és mások egy nagy városban. Például nem rendezhetsz vadvizi evező túrákat egy tanyán, ahol még víz sincs a közelben. Az adott körülményekhez kell igazodnod, hacsak nem a körülményeket igazítod önmagadhoz, de ez már nehezebb egy kicsit. :-D

Szerintem bármilyen dologból lehet nagyszerű vállalkozást létrehozni. Ez függ sok mindentől, de a legjobban tőled!

Sok sikert!

2009. okt. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Reklám ! Ebből sosem elég ! Ha azt mondod h van pénzed akkor nyiss egy céget , szerezd be az engedélyeket, vehetsz 3-4 reklámtáblát és vagy 2 OUTDOOR LED FULL COLOR DISPLAY reklámtévét , majd helyezd el őket a legforgalmasabb helyeken , s nézd meg dől majd a lé ... s ezt egyedül is véghezviheted csak kell majd néhány alkalmazott.Nézz utánna mert sztem érdemes! Énis ebbe akartam belekezdeni de sajnos nem sikerült... Pénz hiány... Annyi pénzt meg itthon nem tudok összeszedni ...

Sok sikert hozzá! Ha sikerül beinditanod s működni fog , majd dobj meg egy szép kerek csekkel :D

2009. okt. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Persze lehet vállalkozni mindennel,de ebben a sz.r országban, még a sz..t is számon kérik, inkább menekulj el , innen , nem érdemes ebben az államban dolgozni f..sz állami vezetokre, egy év múlva már áram , víz, kenyér semmi sem lesz, mert tonkre megy teljesen az ország! Inkább kulfoldon vállalkoz!! Hidd el jobban jársz!!!
2009. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!