Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szecessziós faragott bútorokat...

Rugjamegaló kérdése:

Szecessziós faragott bútorokat szeretnék csinálni. Hogyan kezdjem el a dolog üzleti részét?

Figyelt kérdés
3 vagy 4 éve tanulmányozom főleg a francia és a belga szecessziót.Asztalos a szakmám és egy ideje a fafaragással is foglalkozok.Most elérkezettnek tartom az időt hogy belekezdjek a saját vállalkozásomba (most másból élek,ez csak mellékes lenne egyenlőre). Igazából saját márkát stílust szeretnék felépíteni és tudom hogy nagyon sok buktatója van az ilyennek.Adjatok tanácsot hogy milyen kereteket szabjak a kezdő vállalkozásomnak. Vagy hol találok olyan anyagokat ami ezzel foglalkozik.

#bútor #design #szecesszió #kezdő vállalkozás #art nouveau #faragott bútor
2012. okt. 29. 21:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve az eladással vannak még problémáim.Szeretném azt tudni hogy hol lehet megtalálni azt a réteget aki meg tudja fizetni a minőségi anyagokat és a magas befektetett órák számát.Biztos van valami könyv ami ezzel foglalkozik.
2012. okt. 29. 21:38
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is csinálj néhány bútordarabot, legyen honlapod, képekkel. Én a vaterára is felraknám őket, sose lehet tudni. Esetleg e-bay.


Próbálj meg referenciát szerezni, akár önköltségi ár alatt megrendelést hozni.


A vállalkozás része problémásabb, hisz ott már fix költségek vannak, ezt neked kell eldöntened, be tudod-e vállalni.


Én sok sikert kívánok ehhez, mert szerintem értéket teremtesz, szeretem az ilyesmit.

2012. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy tagot, híres, kevésbé híres motorok blokkjait pucolja, kezeli, festi le, a tetejükre üveglapot rak, melybe a márkára jellemző/utaló feliratokat gravíroz, és kész is a dohányzó asztal. Eddig mindig elkeltek. E-bay-en keltek el asszem, de lehet hirdetni aprodon, meg millió más helyen is. Nem rossz ötlet, de az árak belövéséhez mindenképpen kellene valamilyen összehasonlítási alap.
2012. nov. 7. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!