Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A pizzázó jó vállalkozás?...

A pizzázó jó vállalkozás? Bejönne a dolog? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Egy kisebb faluban élünk,kb 730 fő lakik itt.közelben van egy másik falu is,az kb 2 km innen,ott sincs szinte semmi.ebben a faluban is csak egy kocsma és két bolt van.+persze az ovi + az iskola.Kb 10 km-re van innen egy kisebb város,ott már több dolog van.Működne itt nálunk,egy ekkora faluban egy kis pizzázó,büfé?A párom pék-cukrász és a házunk elég nagy hozzá,hogy ott csinálhassuk,de nem vagyunk benne biztosak,hogy egy pizzéria elég jól jövedelmező lenne!Milyen vállalkozást érdemes indítani azt nézve,hogy itt nincs semmi ahová a fiatalok egyéb eljárjanak?
2010. szept. 17. 08:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek elkeseríteni de szerintem ez nem egy jó ötlet. Mint ahogy írtad ez egy elég kis létszámú falu. Elég nagy valószínűséggel csak a falubeliek járnának oda hozzátok (a városiak és az átutazók nem hinném) de még lehet, hogy ők is inkább a városi pizzériázóba mennének mert azt szokták meg. Én is kis faluban élek és azt látom, hogy minden 2. vállalkozás becsődöl és folyamatosan zárnak be a kocsmák/büfék mert nincs vásárló és nagy pangás van mindenhol.

Sajnos az emberek zöme nem engedheti meg magának, hogy olyan sűrűn egyenek pizzát. Mi is csak "ünnepnapkor" vagy nagy ritkán fizetéskor rendelünk (kb: évente 3-szor), nem hinném, hogy ez egy jó biznisz.

A mai világban nagyon kockázatos vállalkozásba fogni. Szerintem a sikeres vállalkozás titka: egyedi/klassz/különleges ötlet+sok sok pénz+jó környék (lehetőleg szerint városban).

Ha nem tudtalak eltántorítani és mindenféleképpen ezt szeretnéd csinálni, akkor javaslom, hogy péntekenként legyen karaoke buli azt szeretik a fiatalok.:)

Sok sikert ha belevágsz!

2010. szept. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!