Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szórakozóhely Nyitása?

Szórakozóhely Nyitása?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyobb összegre tettem szert!

Elkondolkodtam hogy valamit kellene csinalni vele nem elherdalni!

Érdekelne hogy körülbelul mennyiből jönne ki ha nyitnák valami jo kis szórakozóhelyett!Semmivel nem vagyok tisztába minden info jol jön!Fiatal hölgyike vagyok lehet nekem ez nem is menne,de akkor mégis ti mit tennétek ha nagyobb összeghez jutnatok?Mit nyitnatok mit tennétek hogy pénzt csináljatok?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. máj. 7. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyet csak akkor nyiss, ha olyan körökben mozogsz. Különben fizethetsz..
2012. máj. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még ennyi [link]
2012. máj. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi kedves elsö :) el is vetted a kedvem! :)

Sajna nem forgok olyan korokben!Most meg kulfoldon robotolok napi 12-ben es szeretnek hazamenni,ha lenne valami jo kis otlet amibol penz lenne!Mivel 60ezerbol nem tudnek megelni,kb ennyit keresnek ha hazamennek,ha talalnak egyaltalan melot!

2012. máj. 7. 07:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Házat venném, kiadnám, vagy felújítanám, eladnám.
2012. máj. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi horgásztanyát fogunk venni, ha sikerül eladni a nyaralónkat.
2012. máj. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sajnos igaza van az elsőnek, Én a sex ipari befektetést tudom ajánlani, és hidd el lesz kereslet rá.
2012. máj. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!