Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » White angel minden második...

White angel minden második szombaton van?

Figyelt kérdés

úgy értem nyáron is?


másik kérdés hogy a belépő azt írták hogy éjfélig uraknak 1000 és utána 2000, ami azt jelenti hogy ha éjfél előtt ott vagyok akkor 1000-et fizetek és maradhatok utána ameddig akarok vagy éjfél után fizetnem kell még 2 ezret?

bocsi a gagyi kérdésekért, de nem voltunk még és szeretnénk menni ismerősökkel.



2012. ápr. 28. 21:47
 1/5 Smartguy86 ***** válasza:

:D Ha éjfél előtt bemész, akkor 1000 és kész. Utána nem kérnek senkitől még pénzt.


Amúgy ha olyan reményekkel mentek oda, hogy jó csajok lesznek, akkor ki kell ábrándítanom :D Hulladék mind, max ki vannak cicomázva, de jobb, ha nem... Na de majd meglátod.

2012. ápr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :DD és nem a csajok miatt akarunk menni, hanem mert akarunk egy jó bulit végre, egy helyet ami nem olyan retek mint a morrisons vagy a tacuba.
2012. ápr. 29. 11:09
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:
Hááát. Szerintem a bulit minőségét legkevésbé határozza meg a hely maga. Mondjuk tény, hogy a zene ha szar, akkor nehéz, de ez tök szubjektív. Én azt mondom, ne várj csodát ezektől a helyektől se, ott is lesznek drogos állatok meg részegek, meg tömeg is, hacsak nem vagytok ti azok a kanapéra leheveredős fajták, aki punnyad és közben azt mondogatja, hogy "Beindulhatna mánnn ez a parti" :DDD
2012. ápr. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lolnem :DD jó elején talán :D majd meglátjuk.:D amúgy a drogosokat meg részegeket leszarom.. mindenhol vannak.
2012. ápr. 29. 18:42
 5/5 A kérdező kommentje:
na voltunk és iszonyott jó volt :DD kár h ez volt az utsó szeptemberig.:(
2012. máj. 6. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!