Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A második császár után nehezeb...

A második császár után nehezebb a felépülés? 19 hónapja volt az első és most úgy néz ki hogy szombaton lesz a második.

Figyelt kérdés

Az elsöbből gyorsan felépültem.A második vészesebb?Hasznos tanácsak??

Elöre is köszönöm.

39 hetes és 4 napos kismama.


2010. dec. 8. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajna válaszolni nem tudok, de nekem is szombaton lesz a második császárom.

A dokim szerint gyorsabb a felépülés a másodikból, mert a terhesség alatt fizikailag az első gyerek jobban karban tart, mint a munkahelyek

Jó egészséget Nektek!

2010. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem sokkal könnyebb volt,9 hós a pici fiam.A lányom 3,5 éves,így nekem több időm volt a két császár között,nem tudom ez számít-e valamit.A lányomnál sokat szenvedtem,utána begyulladt a sebem,lázas voltam,két héttel a császár után alíg bírtam menni,nagyon rossz volt.A kisfiam keddi nap született,szombaton már itthon voltunk,a kádban előre hajolva hajat mostam!Na nem mondom hogy egyszerre takarítottam meg főztem,de sokkal könnyebb volt!Persze ott a másik gyerkőc,nem egyszerű!Kitartás!Szorítok nektek!
2010. dec. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért írjátok majd meg,hogy mi lett!Előző voltam.
2010. dec. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én már túl vagyok két császáron. Az elsővel nehezebb volt,mert a sok ágyban fetrengés,és pihengetés egyáltalán nem volt hasznomra. Lassabban erősödtem meg. A másodiknál a hazajövetelünk után,5 nappal már egymagam mentem vásárolni a két gyerekkel.A lányom 2 és fél éves volt,túl sok időm nem volt pihenni mellette.Segítségem nem nagyon volt,férjemnek is mennie kellett dolgozni vissza. És sokkal jobban éreztem magam.Mozogtam,jót tett a napi séta a boltig...aztán már a távolabb lévő Postáig...2 hét alatt regenerálódtam.Míg a lányomnál ez 1 hónap is volt.

Májusban lesz a 3. császárom.Kíváncsi leszek,azt hogy viselem majd!

Sok szerencsét szombatra!! :)

2010. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok, mert 29 hónap lesz a 2 császárom között. Az elsővel 3 hétig anyáztam magamban míg csináltam a dolgom, de nem nagyon feküdtem mert nem volt segítség. Érdekes, hogy körülöttem mindenki 1 hét alatt gyógyultnak mondta magát...ezt nem nagyon hiszem e.
2010. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

7,5 év volt a két császárom között. Az elsőt hónapokig éreztem, nem tudtam hasra, sőt még a bal oldalamra sem fordulni. A másodikkal azt hittem meghalok, amikor fel kellett kelnem, de a 3. nap már simán ment az is. Hétfőn volt a császár, pénteken útban hazafelé már én intéztem a bevásárlást.

Minden jót, és boldog babázást kívánok!

2010. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Jelentősen gyorsabb a felépülés. Végül e hét hétfőn császároztak, és olyan profin mozogtam, gyógyultam, hogy csütörtökön haza is engedtek. Sokkal jobban vagyok, mint elsőre.

Egy gáz van, ami az elsőnél nem volt, sajna lecserélték a gerincinekciót más gyártóra, és még 3 éve nem jött ki rajtam mellékhatás, most falmarás szinten fejfájásom van. Most kezd picit múlni...

Kérdező, veled mi van?

2010. dec. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!