Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok képes bemenni egy...

Nem vagyok képes bemenni egy szórakozóhelyre, miért?

Figyelt kérdés
Van egy kisebb szórakozóhely amit párom nagyon szeret, nem rég jöttünk össze de rég óta nagyon jó barátok vagyunk. Egyszerűen soha sem voltam képes oda bemenni, fogalmam sincs miért. Mai nap is sírás kerülgetett mert nem bírtam bemenni. valami nagyon taszít onnan. párommal már volt vitánk is miatta hogy nem vagyok hajlandó bemenni. Mindig ráveszem magam h bemenjek, mindenem a párom nagyon szeretem de erre nem vagyok képes. Miért lehet ez? Mi bajom lehet? Rendesen gondoltam már rá valami ideg bajom van vagy fogalmam sincs mi, mit tegyek? 15/L

2012. ápr. 4. 22:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván tudja az agyad, hogy 15 évesen nem kéne szórakozóhelyekre járkálni....
2012. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 mosolyogj! ***** válasza:
63%
próbáld meg leírni magadnak egy cetlire hogy mi nem tetszik neked abban a helyben(például: a fal színe, a csapos mosolya stb) aztán gondold végig hogy ezek nem olyan dolgok amik bánthatnának téged... és ha mész, menj a barátoddal együtt.... vagy ne erőltetsd a dolgot. Am mikor először olvastam a kérdésed valami paranormális dolog jutott eszembe, bár az ilyenekben kevesen hisznek.
2012. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Tudat alatt valami taszít.Ne menj be és kész,nem fog ettől összedőlni a világ.Ha a barátod ezt nem érti meg,menjen a sunyiba.
2012. ápr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
lehet hogy kiskorodban történt veled valami ott a környéken, amit már elfelejtettél de benned van az érzés
2012. ápr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

15 éves és a "párom" kifejezést használja... Atyaég, falra mászok...


Egyébként ha nem tetszik, ne menj be. Punktum.

2012. ápr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
talán de ja vu érzeted van..ne menj be oda szerintem...ne aggódj ez miatt!ha a barátod nem képes ezt elfogadni,akkor annyit is ér!
2012. ápr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj be és kész.Ha a párod szeret,megérti.
2012. ápr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen nem érzed ott jól magad és ennek örülnöd kéne!! És ha a "párod" annyira szeret akkor nem rángat be..de őszintén szólva még olyan gyerek vagy, állj ki magadért mondd meg neki h nem akarsz oda menni és kész. Ne legyél már most a szolgája...
2012. ápr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
16%

1.talán azért használja a "Párom kifejezést mert tiszteli annyira vagy sokat jelent neki

2.nem a kommunizmusba élünk hogy valaki megmondja 15 évesen hova járjon az ember (tán járjon 30 évesen 2 gyerekkel a nyakán partyhardba? gondolkozzatok már.)

3.a legegyszerübb ha kerestek egy másik helyet. nekem is van 1-2 nyüves szoboszlón ahova életbe nem tenném be a lábam ha rángatnak se. ez nem vészes , nagy ügy. ne menj oda annyi

2012. ápr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azért nem akarsz bemenni, mert rá akarnak venni.mindenkit taszít, ha valami "kötelező".

ezért.

2012. ápr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!