Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok képes bemenni egy...

Nem vagyok képes bemenni egy szórakozóhelyre, miért?

Figyelt kérdés
Van egy kisebb szórakozóhely amit párom nagyon szeret, nem rég jöttünk össze de rég óta nagyon jó barátok vagyunk. Egyszerűen soha sem voltam képes oda bemenni, fogalmam sincs miért. Mai nap is sírás kerülgetett mert nem bírtam bemenni. valami nagyon taszít onnan. párommal már volt vitánk is miatta hogy nem vagyok hajlandó bemenni. Mindig ráveszem magam h bemenjek, mindenem a párom nagyon szeretem de erre nem vagyok képes. Miért lehet ez? Mi bajom lehet? Rendesen gondoltam már rá valami ideg bajom van vagy fogalmam sincs mi, mit tegyek? 15/L

2012. ápr. 4. 22:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%
Mert vámpír vagy és senki sem hívott be.
2012. ápr. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokkterápia: kutyáknál beválik. Fogod magad, berohansz, és már ott is vagy:)
2012. ápr. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
eggyertelmuen egy asszociaciorol van szo. valami szamodra rosszat, veszelyeset asszocial az agyad. kivancsi lennek mirol lenne szo?!
2012. ápr. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%

"PÁRJA A ZOKNINAK VAN válasza:


15 éves és a "párom" kifejezést használja... Atyaég, falra mászok..."


Felteszem, ha egy 35 éves nő mondaná ugyanígy, az is kiégetné a retinád...



Ne vitatkozzatok rajta. Próbáld megbeszélni vele őszintén. Ha mégis vitába csap át, akkor valószínűleg tényleg nem mellette a helyed.

2012. ápr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

15 évesen még nem kell szórakozóhelyekre járni. inkább vedd rá a "párodat" hogy menjetek házibuliba, vagy valami normális helyre.

lehet, h 10 év alatt sokat változott a világ, de én ennyi idősen nem vágytam arra hogy egy halom részeg drogos között "táncoljak".

2012. ápr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
80%

Az, hogy 15 évesen nem akarsz szórakozóhelyekre járni, az teljesen egészséges. Az, hogy akarsz, csak nem mersz bemenni, az viszont komoly gátlásosságot feltételez benned. Ebből később lehetnek nehézségek (nem a szórakozóhelyre járással kapcsolatban :)), de hát le kell küzdeni, így megy ez.


Aki meg azért b*szogatja a lányt, mert párjának nevezi a fickóját 15 évesen, az gondolkodjon egy kicsit. Én is sokat vitáztam - többekt között GYIKon is - olyan fiatal csajokkal, akiknek meggyőződése volt, mennyire érettek is, hogy valójában nem azok. Apránként kezd leesni, hogy hogy a francba akarom nekik elmagyarázni azokat a dolgokat, amiket nem is láttak/próbáltak még. A kérdező nem hülye, egyszerűen a mostani párkapcsolata a minden neki, a pasi a legnagyobb szerelme. Az egy dolog, hogy mi, akik 10-15 évvel idősebbek vagyunk, tudjuk, hogy csak gyerekszerelem és ők nem egy pár, de az ő mércéjén ez másképp van, ettől ő nem hülye, sőt!

2012. ápr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Mi a fenének akarsz te szórakozóhelyre menni 15 évesen ?

Még fiatal vagy ahoz , majd 3 év múlva menj.


És a "párom" szó nem gondolod hogy túlzás ? Ezt a szót azok használhatják akik sok éve házasok , gyerekük és unokájuk is van.

2012. ápr. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!