Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudnám leggyorsabban...

Hogyan tudnám leggyorsabban eladni a meglévő kft-met?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve üzemel a cégem, tartozása, peres eljárása, hitele nincs a cégnek. Munka mellett üzemeltettem, de mivel már nincs meg a heti 40 órás munkaviszonyom, ezért fizetnem kellene a járulékokat, ezért az eladás mellett döntöttem, hiszen annyi bevételem nincs, hogy ezt kompenzálná; kicsit sok a havi 60-70 ezer Ft járulék.

Mi lehet a megoldás? Konkrét válaszokat várok. Előre is köszönöm!


2012. jan. 15. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Szüntesd meg és kész!...

ELADNI csak olyan vállalkozást tudnál, aminek nagy vevőköre van, befuttatott neve...

Az ilyen céget még tartozással is el lehet adni jó pénzen...


Én a helyedben megszüntetném a vállalkozást, ez a leggyorsabb és legtisztább mód!


Ha az eladáshoz ragaszkodsz, akkor tudnod kell, hogy míg nem találsz vevőt, addig a vállalkozás terheit fizetned kell...

2012. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A baj csak az, hogy egy cég megszüntetése ma már nem megy pillanatok alatt...legalább 60 nappal kell számolnom, míg ha találok olyan személyt, aki "átveszi", akkor nem kell tovább fizetnem a terheket. Ezért nem szüntetem meg a céget...
2012. jan. 15. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!