Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Manapság milyen céget lehet...

Manapság milyen céget lehet nyitni, aminek van valami jövedelme is?

Figyelt kérdés

Örököltem nem kis összeget(150.000.000) és szeretnék valamilyen vállalkozást nyitni. Pontosan nem tudom még h milyet.

Arra gondoltam h fiataloknak nyitnék valamilyen szórakozási lehetőséget,ahol pizzát,biliárdot,csocsót(asztali foci),italt/alkoholt/koktélt,diszkós zenét(esténként) és néha bulikat biztosítanék be. Szerintetek volna egy ilyen vállalatnak jövője?

Hozzáteszem h nem városba akarom ezt létrehozni,hanem inkább egy nagyobb létszámú faluban,ahol a fiataloknak nem igazán van lehetőségük szórakozásra(max kocsmában).Meg persze olyan falut keresnék,ami közel van egy másikhoz(vagy közvetlenül egymás mellett vannak vagy 1-5km választja el őket).


2011. dec. 14. 20:36
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:

Hááát...vállalkoztál már eddig? Mert ha nem, akkor szerintem veszélyes dolog belekezdeni, mert könnyen azt gondolja az ember, hogy van pénz és akkor nyereséges lesz a vállalkozás.


Persze, lehet hogy nyereséges lesz és "termel" évi több milliót, de lehet hogy ennnek a többszörösét lehetett volna elérni egy kockázatmentes államkötvénnyel.

2011. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim válasza:

Lényegében te is valami kocsma szerűséget akarsz nem??

Csak valami nagyobb fajtát programokkal....


Hát lehet jövője ennek a dolognak szerintem érdemes belevágnod, csak arra figyelj, hogy legyenek olyan sörök, pálinkák, borok, üdítők amiket nem kapni mindenhol és tényleg jó minőségűek is és ne nagyon szállj el az árakkal ...és napközben is biztosíts zenét szerintem a legjobb lenne egy jó kis zenegép amibe rengeteg szám van....

Ha megnyitottad a helyet és kezd beindulni akkor veszel nekem egy iphone 4s-t? De most komolyan:)???

2011. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Uh, de szánalmas kedves utolsó...
2011. dec. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim válasza:

Mert??

A véleményünket kérdezte, hát én elmondtam az enyémet.

Szerintem tedd ezt te is ha már rámentél erre a kérdésre és mindenképpen írni akarsz valamit...

2011. dec. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

Emiatt:


"Ha megnyitottad a helyet és kezd beindulni akkor veszel nekem egy iphone 4s-t? De most komolyan:)???"

2011. dec. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim válasza:

Ja, hát ha már ennyi pénze van akkor igazán segíthetne rajtam:)

Jó mondjuk valószínűleg annyira nem rendes, hogy kiadjon közel 200ezer forintot egy idegenre, de azért megkérdeztem, hátha....


De amúgy frankón nem akarsz ebből a pénzből adományozni valamennyit és most nem magamra gondolok elsősorban, hanem pl.:daganatos gyerekekre, állatokra, egyházra vagy valami hasonló????????

2011. dec. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Igazat megvallva eddig még nem vállalkoztam. A fent leírt "vállalat" is csak egy ötlet volt. Őszintén szólva,még nem tudom igazán h hova fektessek be ennyi pénzt. Nem akarom h rossz helyre kerüljön és nem is akarom elveszíteni. Ez az államkötvényes dolog mennyire megbízható?És pontosan hogyan működik?

Támogatásról meg csak annyit szeretnék írni,h ha majd sikeres hasznom van a befektetett pénzemből,akk esetleg támogatok(nem egy iphone-nal:D),de max a környezetet és a kórházakat :)

2011. dec. 15. 20:02
 8/40 anonim válasza:
Csak a buz-i greenpeace-nek ne adjál semmi:)
2011. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:
semmit
2011. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Véleményem szerint ne kockáztass feleslegesen.

Mindenek előtt örülj, hogy ekkora szerencséd volt.

Mázlista dög. :)


Biztos vagyok benne, hogy szeretnéd megforgatni a pénzt, örülnél egy sikeres vállalkozásnak.

De az ambíció édeskevés egy sikeres vállalkozáshoz.


Egy jó tanács:

Állj meg!


Ha már ennyi pénzhez jutottál, akkor ne kapkodj az elköltésével.


Ha beleugrasz egy cégbe nagyot bukhatsz.


Az ötleted jó........arra, hgy egy igazi pénznyelőt csinálj.

Szerintem túl összetett dolgot választottál.


Vannak nagy haszonnal kecsegtető üzlet típusok, melyek kevésbé kockázatosak.


Ha mindenáron vállakozni akarsz, akkor előbb egy olyan dologba vágj bele amit ismersz.


Eddig mivel foglalkoztál?

2011. dec. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!