Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját üzlet, esetleg kávéház...

Saját üzlet, esetleg kávéház vagy étterem nyitásához az alaptőkén kívül milyen tudás szükségeltetik?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy például egy kávéház vagy egy étterem esetében ajánlatos valamilyen iskola elvégzése? Vagy egyáltalán egy üzlet vezetéséhez kell valamilyen képesítés? Vagy elég ha az embernek van egy könyvelője?
2011. dec. 13. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ajánlani ajánlott, de nem kötelező, fel is vehetsz valakit szakirányú végzettséggel.


Ellenben egy étterembe 100%, hogy belebuksz ha nem "ismered a dörgést" és nincs tapasztalatod. Úgy ne nyiss éttermet, hogy nem dolgoztál legalább egy évet egy - két helyen, hogy megértsd a valóságban hogy is megy ez...

2011. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én úgy tudom mint vendéglátós,étterem és kávéház esetében is minimum üzletvezetői végzettség szükséges! Viszont tényleg nem érdemes kapcsolatok vagy vendéglátói tapasztalatok nélkül ebbe bele vágni. Viszont a pénzeddel dolgozhat, valaki a felügyeleted alatt olyan, aki meg is tanít mindenre, mert bele látás nélkül ki semmiznek....
2011. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is éttermet szeretnék nyitni, tapasztalatok nélkül.

Hogyan semmizhetnek ki?

Tudtok mondani tipikus példákat és megoldást rájuk?

2013. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!