Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol tudnám meg, hogy mi kell...

Hol tudnám meg, hogy mi kell ahhoz, hogy saját üzlethelyiségemben? .

Figyelt kérdés
kisállat eledelt és állattartáshoz szűkséges kiegészítőket árusíthassak?Kell e és ha igen milyen végzettség?Hová kell legelőször mennem engedélyért stb?Hogyan tudnám felkutatni a nagykereket akik hozzám szállítanák a termékeket.
2011. júl. 20. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy olyan üzlet, hogy Fresnapf. Európai hálózat. Találj ki valamit, hogy őket mivel fogod lenyomni, miért hozzád fognak menni a vásárlók, mielőtt belekezdesz a dologba.
2011. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

1.váltsd ki a vállalkozói igazolványt az okmányirodába,

2. keress egy könyvelőt ---- engem is lehet

3. bérelj egy üzlethelyiséget

4. vásárolj készletet a nagykertől

5. ha végzettséghez kötik, akkor foglalkoztass egy eladót

de szerintem nem kötik ahhoz.

6. reklámok újságban, szórólapokon rádióban neten

7. csinálj egy honlapot

2011. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szépen felsoroltál mindent.Üzlethelyiségem van /saját/.Sajnos nincs eladói végzettségem,de más sincs.Idegent pedig nem szívesen alkalmaznék.Könyvelőre pedig mindenképpen szükségem lenne,/akár te is lehetnél/Úgy tudom nem hivatalos helyről,hogy legalább eladói szükséges,szóval akkor nem tudok üzletet nyitni?
2011. júl. 22. 17:02
 4/4 anonim válasza:
Papíron részmunkaidőben foglalkoztathatsz valakit
2011. júl. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!