Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy tudnám növelni a blogom...

Hogy tudnám növelni a blogom látogatottságát?

Figyelt kérdés
Egyelőre az ingyenes módszerek érdekelnének, a fizetős dolgokról tudok.
2011. nov. 11. 21:57
 1/7 tekike99 válasza:
pl ide is linkelhetted volna
2011. nov. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
érdekesebb dolgokról írsz
2011. nov. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Írhatok érdekes dolgokról, ha nincsen rendesen meghirdetve... Ja, egyébként kösz a tippet :D [link]
2011. nov. 11. 23:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Szakmai szempontból: A cikkekben nem a lényeget írsz, spoilerezel (lelövöd a poént), nincsennek filmtörténeti ismereteid (a Dolognál pl. meg sem említed hogy ez valójában egy '82-es John Carpenter film remakeje).

Így valószínűleg sehogy, sajnos ami lejött nekem az az hogy nem értesz hozzá, nézz meg más filmes blogokat hogy ők hogy csinálják. A blog nem pénzkeresésre való, legalábbis úgy nem lehet belekezdeni hogy csinálok egy blogot és majd dől a lé pár hónapon belül, mert ez nem így működik.

2011. nov. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jogos, kell fejlődni, sokat, ezt én is belátom, igazából az oldal reklámozása még várhat, kevés cikk is van még ehhez, meg még nem igazán jöttem bele... Mondjuk a későbbiekre, amikor már belejöttem a blogolásba, mondhattok tanácsot :D Köszi a válaszokat!
2011. nov. 12. 12:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Használhatnál meta tag-eket. Jelenleg csak kettő van benne. Van aki azt mondja elavult, de szerintem lehetne vele, ésszel, keresni valamit. Jobb helyezést a kereső listákban.

Esetleg jobb kicsit bővebb címkék. Nem túlzásba vinni, csak minél jobban lényegre törőbb legyen.

2011. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom megnézni az oldalad, de látatlanba is a következőket tudom mondani.


A reklámozást ne hagyd holnapra. Már ma is szükség van rá.

Én is amikor kezdtem, eléggé esetleges, béna volt amit csináltam, e megnézték, elolvasták, mert volt reklámja.


És hogy is tudsz INGYEN, egyszerűen reklámozni? Nos, a megoldás a kezedben van, csak élni kell vele.

- Azt szokták mondani, hogy a facebook a világ legnagyobb kontrollcsoportja. Csinálsz egy csoportot (elején jobban jársz, ha személyként regisztrálod be, és később, párszáz rajongó után soroltatod át oldallá), és ott promózod a saját írásaidat. Ha az ismerőseid közül valaki lájkolja amit írtál, azt az ő összes ismerőse is látja, és így van rá esély, hogy ő is olvassa a cuccodat, stb.

- Az előző lehetőséget (fb) tovább használva, cikkeknél lájk gomb, facebookos kommentálási lehetőség. A hatása az előbb leírthoz hasonló.

- +1 gomb, Iwiw csoport, hasonlóképp mint facebookon a dolgok, csak nem annyira népszerűek, csak bizonyos csoport megcélzása esetén (iwiw jellemzően idősebb magyarok, facebook fiatalabbak, google: majd ha felnő egy kicsit, csak akkor foglalkozz vele).

- twitter. Elég egy auto-tweet modult felrakni, automatikusan kirakni egy saját csatornára az írásaidat. Az esélyt meg kell adni, hátha valakit érdekel, habár magyarországon nem nagyon használják a twittert.

- thumblr: miniposztok, valahol twitter és a blog közt. Egy érdekes fotót megosztani, vagy valami.


-> persze mindezeket az oldalba is beépíteni, mondjuk oldalsávban megjeleníteni a twitter csatornát, a thumblr oldalt stb.


Keresőoptimalizálás! Nem elhanyagolható dolog. Van sok seo oldal, ahol leírják, mit hogy tegyél, hogy a kereső jobban megtaláljon. Ilyenek pl. a meta tagok helyes használata, linkgyűjtő oldalakon megjelenés, partneroldalakon megjelenni, stb. Belső linkek használata az oldalon, lehetőleg minden írásba 2-3 másik írás linkelése. Komoly, releváns oldalak linkelése, stb. Keress rá keresőben, és megérted.


Nézd meg az Én oldalam. Jobb felső sarokban ott a facebook oldal, twitter csatorna, stb. ikonja: [link]

2011. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!