Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Külföldi partnerrel való...

Külföldi partnerrel való levelezéskor ez hiba volt?

Figyelt kérdés

Tettem fel kérdéseket, nem mindenre válaszoltak, és a következő levelemben csak tudomásul vettem a válaszaikat, nem reagáltam rájuk. Ebben a levelemben megint volt egy kérdés,amin átsiklott a partner,akivel levelezek.


Szerintetek probléma, hogy nem reagáltam le a válaszaikat?

Miért siklik át a kérdésemen?Nem tetszett neki?(azt kérdeztem,hogy mikor kaphatom majd meg a részletes termékismertetőt...)


2011. júl. 11. 09:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és már rendelek egyébként tőlük.
2011. júl. 11. 09:18
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért nem válaszol, mert olyat kérdezel amire nem akar válaszolni. Eléggé átverés szagú, ill. ha kapsz is árut, az nem olyan minőségű lesz, mint amit vársz.


Mit rendelsz amúgy és honnan?

2011. júl. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem inkább az volt a hiba, hogy úgy rendelsz tőlük, hogy nem ismered pontosan a terméket (merthogy nem küldtek részletes termékismertetőt). Ergo nem tudod, hogy pontosan mit vásárolsz. Nem biztos hogy rosszul sül el, ha mégis akkor tanulópénz, reméljük nem a teljes vagyonodat tetted fel erre az üzletre, ill. nem hitelből finanszírozol. Legközelebb ügyesebb leszel!
2011. júl. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő válaszokat!Inkább nem írnám le,hogy melyik termék,ha nem gond.Egyébként már vásároltam tőlük külföldön terméket,azzal meg voltam elégedve,és kipróbálhattam más termékeket is, nekem tetszettek,úgyhogy ezért döntöttem úgy,hogy itthon elkezdek kereskedni velük.Nagyjából ismerem a termékeket,de azt mondták,hogy vannak eladási statégiáik is,amiket megosztanak a kezdőkkel,akik most akarnak üzletet indítani.Hááát remélem,hogy előbb-utóbb megkapom.


Egyébként mikor kérdezek,akkor hozzáteszik mindig,hogy ha majd komolyra fordulnak a dolgok,tényleg együtt fogunk működni,akkor mondják el részletesebben a dolgokat. Ez így szokott menni??


Ja és van egy komolyabb eladási tréningjük,arra is azt mondják,hogy ha majd 1 éven keresztül rendelek tőlük,vagyis stabil partner vagyok,akkor "érdemes" részt vennem ezen a programon...Szerintetek ezt miért így oldják meg?Engem érdekelne minél hamarabb az a tréning,és úgy tűnik,hogy nem engedik meg mindenkinek,hogy részt vegyen rajta!!

2011. júl. 11. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!